Odpowiedz na ten temat

Praca dla kobiety po 50tce

• reliksia 2017.03.05 [18:55]
    Macie może jakieś pomysły, gdzie kobieta w moim wieku może znaleść pracę?
    Jestem z okolic Otwocka (pod Warszawą).
  • gość 2017.03.05 [18:58]
    sex
  • reliksia 2017.03.10 [10:49]
    Zagląda ktoś?
  • Karonia 2017.03.10 [11:11]
    Tak, ja zaglądam.
    Dla kobiety w twoim wieku (z całym szacunkiem) myślę że praca w drukarni Ellert może być dobrym wariantem - będziesz pracować na introligatorni.
  • Solace 2017.03.12 [13:03]
    ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
    Nasze zaproszenie kierujemy do osób chcących rozpocząć karierę Doradcy ds. Odszkodowań w renomowanej Kancelarii Prawnej.
    Szukamy osób posiadających doświadczenie w pracy z klientami, sprzedażą bezpośrednią, doradztwie, obsługą klienta, które pragną rozszerzyć zakres swoich usług lub podjąć nową działalność.
    Kancelaria Solace została wyodrębniona w 2009 r. z kancelarii adwokackiej której najbardziej doświadczeni współpracownicy mają 30 lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych.
    Współpracując z nami masz możliwość oferowania osobom poszkodowanym w wypadkach lub ich rodzinom pomoc w uzyskaniu należytego odszkodowania.
    Naszym Agentom udzielamy merytorycznego wsparcia. Zapewniamy szkolenia z zakresu wiedzy o produktach i narzędziach potrzebnych do obsługi klientów oraz przejrzysty system CRM. Dodatkowo atrakcyjny system prowizji i zaliczek, liczne konkursy motywacyjne, oraz dofinansowania na prowadzenie biura lub spłatę rat leasingowych.
    Aby zostać naszym Agentem należy wysłać CV na adres: b.wronski@wsolace.pl< br /> Z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solace Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji.
  • Solace 2017.03.12 [17:09]
    W podanym powyżej mailu jest błąd, prawidłowy mail to: b.wronski@solace.pl
  • Be Granted PL 2017.03.12 [20:15]
    Dla uściślenia...
    Chodzi Ci wyłącznie o pracę czy potrzebujesz pieniędzy zarabiać?
  • reliksia 2017.03.13 [20:56]
    chodzi o to że pieniądze trzeba jakoś zarabiać, no i za prace wjakiejś kancelarii też podziękuję - zależy mi aby praca była w moich okolicach usmiech.gif
  • Karonia 2017.03.13 [21:16]
    W twoich okolicach jest drukarnia Ellert, praca na introliagotrni usmiech.gif - wiesz sklejanie takich stojaków reklamowych, w sumie niezaciężka praca - myśle że możesz wziąść tą prace pod uwagę usmiech.gif
  • Solace 2017.03.13 [21:24]
    Pracuje się tam gdzie się mieszka i w najbliższej okolicy, niektórzy nasi agenci, nie wychodzą w domu i opierają swoją pracę na pracy w internecie (jednak dużo większy zarobek jest z pracy "w terenie").
  • reliksia 2017.03.14 [10:34]
    Tak się składa że w mojej okolicy jest drukarnia Ellert - praca na miejscu, na jasnych warunkach z tego co zdążyłam się rozeznać usmiech.gif
    Chyba czeka mnie spacer dziś lub jutro do nich, moze mnie zatrudnią.
  • Be Granted PL 2017.03.14 [16:28]
    Miałem na myśli to, że pieniądze można zarabiać nie tylko w pracy. Ba! To, co z reguły tam się zarabia, nawet pieniędzmi nazwać trudno. Tak... Pieniążki na waciki...
    Mamy, przecież, XXI wiek za oknem. Wiek postindustrialny. Czas najwyższy pomyśleć o bardziej nowoczesnych możliwościach zarobkowych!
    Zapytaj mnie - jak możesz zarobić na kryptowalutach? Teraz jest to bardzo proste!
  • gość 2017.03.21 [00:25]
    Zamiast zostawiać swoje pieniądze w banku który dzięki twoim depozytom zarabia ogromne pieniądze, dowiedz się w jaki sposób twoje pieniądze mogą pracować na siebie oraz jak ogromne możliwości daje współpraca z Futurenet.
    FutureNet jest POLSKĄ platformą społecznościową z dynamicznie rozwijającym się systemem online:reklama online, narzędzia online, gry online i zarabianie online. Biznes online to nowoczesna formazarabiania pieniędzy.
    Z FutureNet jesteś w stanie stworzyć idealne źródło dochodu (tego dodatkowego jak i głównego).
    Zobacz prezentacje i zarób dzisiaj swoje pierwsze pieniądze
    http://lukasz9.futurenet.club/info
  • gość 2017.04.13 [15:12]
    Poszukaj na portalach w sieci. Jest wiele ogłoszeń na różne stanowiska http://www.gowork.pl/praca i nie pytają w nich o wiek. Ważne są umiejętności.
  • gość 2017.06.28 [11:42]
    w drukarni szukają w wiązownej. ale widzę, że już ktoś pisał wcześniej
  • gość 2017.09.15 [10:08]
    ciekawe informacje o rynku pracy i oferty dla Warszawy i okolic maja na tej stronie http://praca-mazowieckie.pl/ . Dla otwocka też coś się znajdzie. A co do pracy da osób po 50 roku życia, to coś słyszałam o tym, że pracodawcy mogą korzystać ze specjalnego programu, dzięki któremu są zwolnieni z części składek.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...