Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość hermenegildaxdd

praca w domu, zdalna, home office, przez internet

Polecane posty

Gość hermenegildaxdd

http://praca.16mb.com/oferta prosze sie nie wystraszyc :) trzeba akceptowac ze sie ma 18 lat, zalozyc sarmowe konto i mozna zaczac pracowac. 1000 zetonow to 100 zl. W razie pytan sluze pomoca :) P.S. Nie trzeba sie rozbierac, mozna robic pokazy o tematyce jakiej sie chce, ustala sie cele, zbiera napiwki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka_bebiko_32
Ale ściema ! Już kiedyś tu pisałam - żadne ankiety, mlm, klikanie w reklamy i inne śmieci. Na MLM dorobić się można tylko będąc na samej górze i kilka osób z średniego szczebla - piramida, proste. Ja kiedyś wpadłam tutaj : http://www.jakzarabiambezetatu.pl/ I cieszę się z tego strasznie. Po porodznie nie musiałam wrócić do pracy - bo "pracuje" w domu (około godzinki dziennie :P). Nie namawiam ! Tfu tfu tfu - ale być może komuś to pomoże tak jak mi. Wszystko poparte dowodami - kontakt z autorem, dla mnie rewelacja. Tyle co Autor nie zarabiam (było by super :P) ale starczy na życie + jakaś przyjemność, a to mi w zupełności wystarczy. Tym bardziej że mam wolne i nie muszę tyrać na etacie. Pozdrawiam świeże mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mobby Dick
czy to prawda ze kafeteria jest platna od stycznia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek_1987_PL
Potwierdzam ! Nie wiem jak ten Pan na tym zarabia aż tyle, aczkolwiek działa dużo lepiej niż stawianie na kolor. Dziś sprawdziłem i wniosek jest prosty. Jeśli masz trochę więcej niż 100zł, to działa w 100%. Gram już trochę online, sprawdzam sposoby i ten mogę śmiało polecić. Ja mając w 200zł, w około 15-20 minut zrobiłem 317zł (czyli 117 na plusie). Postaram się grać tym kilka dni i odezwę się jeszcze raz czy jestem na + czy może jestem bankrutem :D - Tak czy inaczej działa i polecam w 100% www.jakzarabiambezetatu.pl Jakby co - kontakt : biomechanic.poland@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współpraca z Marizą daje Ci możliwość szybkiego zarobku Oszczędzasz- Kupując dla siebie produkty które są tańsze o 30% Polecasz produkty znajomym- To nic nie kosztuje- wystarczy trochę zaangażowania.Pokaż katalog rodzinie, znajomym.Twój zysk na start to 30 % Budujesz strukturę(grupę)- Dzięki temu, że zaprosisz do współpracy nowe osoby i pomożesz im wdrożyć się w się w ten system, będziesz miał(a) szansę zdobywać nowe progi rabatowe, otrzymywać premie, nagrody.To Ty sam(a) decydujesz jak dużo chcesz zarobić i ile czasu chcesz dziennie poświęcić na rozbudowę swojego zespołu Najlepsze wyniki uzyskasz wtedy gdy zaczniesz działać na wszystkich trzech płaszczyznach Jako konsultantka Marizy masz na START: • rejestracja bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego, • rabat podstawowy 30% już od zamówienia za 1 zł, • możliwość otrzymania dodatkowych bonifikat od 5% do 17%, • możliwość budowania własnej struktury sprzedaży • atrakcyjny plan marketingowy uwzględniający zarówno stałe zarobki jak i nagrody jednorazowe, • bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł), • brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania, • możliwość korzystanie ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, • możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny. SERDECZNIE ZAPRASZAM :) Link do rejestracji: https://strefamariza.pl/?m=partner&amp wybierz zarejestruj się Osoba wprowadzająca: ID osoby wprowadzającej : 027947 nazwisko i imię Monika Rogowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarekzegarek39
Ja zdecydowanie polecam ten patent :) www.jakzarabiambezetatu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już lepiej nauczyć się programować albo robić strony internetowe i rozkręcić własny biznes. Teraz na to jest spory popyt. W zakładaniu firmy mogą pomóc przedsiębiorstwa, które tym się zajmują, podobnie jeśli chodzi o wynajem sali na spotkania z klientami ( ja jak zaczynałem pracę to ustawiałem się tutaj: http://ideaprestige.eu/pl/wynajem-sali-wroclaw/ ). Programy, które oferują szybką kasę bez większego wysiłku to ściema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015 rok - wtedy zaczęłam moją przygodę z Paidverts (BEZ ZADNEGO WKŁADU a z dnia na dzień zarabia się coraz więcej) i muszę przyznać ze jestem zadowolona, polecam :) Można wejść przez ten link: https://www.paidverts.com/ref/Japonka27 W razie jakichkolwiek problemów służę pomocą :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli praca zdalna to tylko tu ! rekrutacyjna rewolucja.pl, strona z ciekawą ofertą dla ludzi lubiących pracować w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, ale żeby byc uczciwym to trzeba powiedzieć, że takie zarabianie przez net wymaga sporo cierpliwości. Jak ja zaczynałam zarabiać na klikaniu reklam, to na początku myślałam że zwariuje od ilości tych kliknięć itd, ale dzisiaj naprawdę ładnie na tym wychodzę. Oglądam płatne reklamy w paru programach min w https://trafficmonsoon.com/?ref=AleksSun - ekspresowo płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu znajdziesz jeśli zechcesz, wiele form dorabiania. Kasy nie natłuczesz ale ten 1000 zł miesięcznie na luzie - www.pracazadarmo.webnode.com A jak ktoś chce dużo więcej to kontakt ma na stronie. [ nawet od 1 mln $ do 3 mln $ ] To już dla poważnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wart czytać i pomyśleć. Tu na spokojnie do nawet 1500 zł w pierwszym dniu pracy - bez żadnej inwestycji i na umowę, czyli konkretnie. www.bankizarabianie.webnode.com są jeszcze lepsze. Kontakt przez stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam serdecznie na blog oraz profil fb o zarabianiu w internecie, zdalnie oraz dodatkowo. Szczegóły na zarabiasz.blog.pl oraz na profilu na fb "Zarabiasz i masz praca zdalna dodatkowa i nie tylko" - zapraszam do udostępniania i polubienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detor
Szukasz pracy którą możesz wykonywać w domu ? Dobry etat, praca umysłowa. Zarobki pomiędzy 5 do 10 tys zł - 609 583 837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jednak w domu ma wiele plusów. Nie tracisz czasu na dojazdy itp. A nawet jeśli się normalnie pracuje to zawsze można przez pracę przez internet dorobić do pensji :) Ja np. pracuje w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. Bardzo przyjemna praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tą stronę : www.jakzarabiambezetatu.pl System działa od dwóch lat. Autor odpisuje na wiadomości, pomaga (o ile spełnicie jeden warunek :P ). Testowałem wiele rozwiązań i to jest zdecydowanie najlepsze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrenia
Ja polecam inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona, jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam tu można dobrze zarobić za przepisywanie kodów zadanie proste ale trochę męczące 2 , 3 godziny dziennie wystarczy na osiągnięcie sporego dochodu http://oemoney.club/5372605833253/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×