Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwetach

Praca w sklepie Salamander

Polecane posty

Gość sylwetach

Witam, moż ktoś może się podzielić wrażeniami na temat pracy w tym sklepie. Mam rozmowę o pracę w tym sklepie m.in. i chciałłabym wiedzieć jakie warunki tam panują........chdzi o atmosferę, zarobki.......wszystko....bardzo proszę :) Zależy mi na jakichkolwiek informacjach:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
no nie wierze, że nikt nic nie słyszał :) nadal bardzo proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
Ludziska no nie wierze, że nikt nic nie słyszał...........jutro mam rozmowę ....please...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
podnoszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwracam się z takim samym zapytaniem. Może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa23
Ponawiam pytanko.czy ktoś wie jak się pracuje w firmie salamander?bardzo proszę o jakąkolwiek opinię.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracujeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa23
może coś więcej na temat pracy w tej firmie??? mam iśc tam do pracy a nikt nie chce zdradzić jakiś szczegółów o warunkach jakie tam panują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo może akurat
nikogo tu nie ma, kto pracuje w takim sklepie? myśl kobieto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa23
niemożliwe że jest gorzej niż w monnari ;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissot8
nie polecam wyscig szczurow!psychika siada po kilku dniach,zadnej atmosfery w pracy,wymogi nieziemskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissot8
wiec zastanowcie sie zanim sie zdecydujecie na prace w Salamandrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alika78
Potwierdzam, marne zarobki a chcą żeby klientom" stopy całować".Pozatym wyścig szczurów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie wszyscy zainteresowani pracą w sieci Salamander. Z całego serca nie polecam. Płacą tam pracownikowi pensję na poziomie jałmużny albo zasiłku bo na rękę całe 1300 zł jak wyżyć za takie pieniądze ja się pytam ?? pracujesz po 11 godzin jak dadzą zmianę na osiem, to jako nowy pracownik harujesz na same popołudnia bo ci starsi stażem mają większe prawa :P. Co do prowizji którą obiecują na początku to okazuje się ona premią uznaniową i tak większą część wypracowanego planu bierze kierownik sklepu a reszta ochłapki z pańskiego stołu . Co do planów tą są tak wyśrubowane że praktycznie robi się je może dwa razy w roku... więc przez większość czasu zarabiasz całe 1300 zł . salon jak wiadomo sprzedaje obuwie ale obuwia do pracy dla pracownika nie widzisz jak w innych salonach. Sama sobie kup, co do służbowego stroju to samo wymagają ale nawet dodatku do prania nie ma . Jedynym bonusem który jest wysławiany przez kierownictwo to pakiet Lux medu zaznaczam taki podstawowy za 50 zł . A jak by ktoś jednak reflektował stać dzień w dzień po 11 albo 12 godzin dziennie dodam bez przerwy bo takie tam nie istnieją za 1300 zł na rękę to w tej chwili szukają pracowników ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Asia
Przedmowczyni ma rację.Mobbing.Kierowniczka ciasto na zapleczu zajada.Kolezanki gosci.A ty stoisz caly czas na nogach i prosisz się zeby pozwoliła ci kanapkę w 3 min zjeść.Zero szacunku.Najgorsza moja praca.Obóz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×