Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Atkins

Praca w żłobku

Polecane posty

Witam, zaczynam od jutra pracę w żłobku jako wychowawca. Wczesniej pracowałam 2 lata jako asystent wychowawcy w prywatnym przedszkolu, ale postanowiłam zmienic prace. Nie było widocznej drogi rozwoju ani szans na podwyżkę. Pracę znalazałm bez problemu, całkiem niezle płatną. Wiem na czym polega ta praca, ale chciałaym zorientowac się jakie doświadczenia maja inne z Was? jak wyglada dzien w Waszych złobkach, co robicie w ciagu dnia? Czym rózni się praca opiekunki od pracy wychowawcy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super:) Gratuluję i życzę powodzenia. W państwowym czy prywatnym znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakiej grupie będziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prywatnym, dziś był moj drugi dzień pracy. jestem zmęczona, ale zadowolona. ;) Od września dostaję pod wychowawstwo najmłodszą grupę. Roczne maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to ciezko!!!! Roczne??? Ja miałam 4 latki i maskara a takie małe! Ale pomoc, pielęgniarka pewnie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wcześniej miałam 4latki i byłam w tej grupie 2 lata :) Było okej, gorzej z pieniążkami i przełożonymi :P Pomoc będzie jak najbardziej! moja grupa liczy raptem 5 osób, w listopadzie dojdą 3. Także zamykamy się w 8 dzieciaków. Jako wychowawca jestem na cały etat, mam do pomocy 2 opiekunki. Jedna również na cały etat, druga od 8 do 12. Pielęgniarka i psycholog są na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to luz, z 8 dzieci tylu do pomocy to bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×