Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawaaaa

rozdawanie ulotek

Polecane posty

Gość ciekawaaaa

czy ktoś przy tym pracował i wie, ile płacą za rozdawanie ulotek? płacą za godzinę czy za ilość rozdanych ulotek? i jakie są stawki w dużych miastach? i czy ktoś np. kontroluje, czy ja rzeczywiście tam stoję i rozdaję te ulotki, czy nie wrzuciłam ich do kosza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 369
U nmie (małe miasteczko 30-tyś. mieszk.) za jedna ulotkę płacą 3 gr. srednio w miesiącu roznosi się 10,000 - czyli 300 zł zarobku. Jesli osoba jest rzetelna dostaje troche więcej. Oczywiście są kontrole czy ulotki zostały rozniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
u mnie w firmie płacimy za dniówkę 50 zł ale rozsnoszenie jest od rana do wieczora, mozna robić sobie przerwy 30-60 minut aby coś zjeść itd. ale musi być teren obrobiony ... kontrole są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa
pytam, bo mam własną dział. gosp. i chcę zlecić rozdawanie ulotek, bo sama nie mam na to czasu, ale jak mam tam latać i kontrolować te osoby, to chyba nie ma to zbyt wiele sensu... i ile im zaproponować, np. 5 gr za ulotkę? kurcze, trochę duży ten wydatek by wyszedł, to już wolę 50 zł dniówki dać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 369
Ciekawa, a ile sztuk ulotek chcesz "roznieść" ? bo 5 gr. za ulotkę to dużo... A sprawdzać musisz, bo na 100% będą kombinować. Ja przedwczoraj "przyłapałam" że nie były rozniesione. I przede wszystkim liczy sie systematyczność, bo jeśli "rzucisz" raz 1000szt. to przejdzie bez echa. A jaka branża jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa
kosmetyczna ;) no chyba masz rację, to i tak mnie lepiej czasowo wyjdzie np. raz na godzinę sprawdzić niż samemu stać parę godz. dzięki za poradę, to mówisz, że lepiej np. raz w tyg. po 500-1000 szt. niż więcej na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciami
jakby co to ja jestem zainteresowana bardzo rozdawaniem ulotek.juz kiedys pracowalam(co prawda ukladalam i porzadkowalam towar na magazynie firmy HARTMANN), jestem rzetelna, obowiazkowa i bardzo chce pracowac, zeby zarobic swoje grosze.... jestem z pabianic pod łodzią, moj mail marciami@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznosilam ulotki
mialam 3 grosze od ulotki, powiem tak: jesli chce sie byc w porzadku i roznosi sie przykladnie - wychodzi srednio 3zl/h. Ogolnie wbrew pozorom ciezka i bardzo meczaca praca za takie pieniadze... Mieszkancy blokow nie chca otwierac klatek... czesc niestety jest nieuprzejma i wydziera sie po rozdajacych :( Tak wiec uwazam ze 3zl to malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaa
nie myślałam o roznoszeniu ulotek po domach, tylko raczej o ich rozdawaniu w centrum miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ubiegle wakacje rozdawalam ulotki na ulicy. Dostawalam 4zl za godzine, stalam w umowionym miejscu 5 godzin.W ogole mnie nie kontrolowali, ale wiem ze w innych firmach zatrudniajacych osoby do rozdawania ulotek, przynajmniej raz dziennie ktos przychodzil i sprawdzal czy dana osoba rozdaje czy pije piwo w ogrodku ;). Generalnie 5gr to b.duzo. Kiedys jak mialam latac po pietrach z ulotkami to zaproponowali mi 1 i 1/4 grosza !! :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek1978
spoko firma bardzo rzetelnie podchodzą do sprawy www.ulotkislask.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie firma http://ulotexmarketing.pl/ Może skontaktuj się z nimi jak szukasz możliwości roznoszenia ulotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo informacji na stronie www.kolportazreklam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualmassagetenerife
Witam, Proponuje Ci prace w salonie masażu zmysłowego, który znajduję się na Teneryfie. Oferujemy zakwaterowanie oraz kursy masażu. Zeby rozwiać wątpliwości w żadnym wypadku nie chodzi o seks. Jeżeli jesteś zainteresowana proszę o kontakt. 517410782 0034667661413 deeppleasuremassage@gmail.com Aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMichaś
Witam wszystkich roznoszących ulotki .Postanowiłem opisać trochę tą pracę i dać zrozumieć ile można na roznoszeniu zarobić.Po pierwsze nie dawajcie się robić w konia i roznosić ulotki za marne pieniądze takie jak 6zł-8zł nie jest to praca ciężka ale wymagająca bardzo dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej pracodawca powinien bez ubezpieczenia bez umowy dać na rękę minimum 9 zł/h przy umowie zlecenia 12zł brutto co daje nam na rękę 10 zł jeśli ktoś zaproponuje wam roznoszenie na czarno gdzie proponuje 7 zł /h jest to jednym słowem oszustwo i wyzysk .Powiadamiając inspekcję pracy o takiej sytuacji pracodawca może otrzymać karę od 30 zł a nawet więcej .Nie bójcie się zgłaszać takich spraw oni z miłą chęcią na takie skargi zareagują i to skontrolują i za drugim razem pracodawca da uczciwie zarobić bez wyzysku gdzie pracownik będzie zadowolony .Opisałem wam stawkę za rozniesienie jednej firmy ulotkowej sytuacja wynagrodzenia zmienia się jak dochodzą wam rozniesienie kilku firm wy otrzymujecie zapłatę tylko za jedną firmę gazetki nieuczciwi pracodawcy biorą za sztukę min.5-25gr wy przeważnie otrzymacie za dostarczenie 5 ulotek zapłatę tak jak za jedną czyli dają najmniej 5gr a nawet czasem mniej a wy musicie tachać większy ciężar za takie same wynagrodzenie oni biją kokosy a wy robicie jak murzyny za marne pieniądze .Trochę wam to uświadomiłem nie dawajcie się wykorzystywać uczciwy pracodawca da wam zarobić min.10 zł na godz a oszuści szukają naiwnych wyzyskują i dorabiają się na cudzej pracy Są już firmy gdzie za każdy dodatek jest już płacone czyli 10 zł na godz a za dodatki ulotek dodatkowe wynagrodzenie .Mam firmę ulotkową i właśnie tak moi pracownicy mają 12 zł /h za dodatki bonusy i do tego umowa zlecenia każdy jest zadowolony pracownik i ja gdzie nie muszę nikogo szukać .Kiedyś roznosiłem sam ulotki i wiem jak jest ciężko i dlatego postanowiłem uświadomić tych co jeszcze nie wiedzą jak jest szanujcie tych co was uczciwie wynagradzają za waszą pracę a walczcie z tymi co chcą dorobić się na cudzej ciężkiej pracy dając marne wynagrodzenia .Pozdrawiam wszystkich uczciwych pracodawców i rzetelnych ulotkarzy :}:}:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się roznoszeniem ulotek to mogę wam polecić https://www.pkt.pl/firma/small-repair-6591156 z Szczecina. Moja firma współpracuje z nimi i mogę potwierdzić ich terminowość i rzetelne wykonywanie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuje osób chetnych do pracy w roznoszeniu ulotek praca 5 razy w tygodniu od 9-17 .Wypłaty co tydzień.Stała praca na terenie warszawy 535 990 330 Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , Zatrudnię ulotkarzy praca od poniedziałku do piątku stała pensja co tydzień.Stawka dobra godzinowa. Zaintersowanych proszę o kontakt - 535 990 330 Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , Zatrudnię ulotkarzy praca od poniedziałku do piątku stała pensja co tydzień.Stawka dobra godzinowa. Zaintersowanych proszę o kontakt - 535 990 330 Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×