Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martineka

Szkolenie z księgowości w małej firmie

Polecane posty

Witam wszystkich. Prowadzę niewielką firmę w branży budowlanej w okolicach Gdańska. Firma ma charakter rodzinny i znaczna część pracowników to właśnie rodzina. Mamy coraz więcej zamówień i księgowość już nie nadąża. Wpadłem na pomysł, żeby wysłać na szkolenia albo zorganizować takie szkolenia u nas w celu podniesienia kompetencji pracowników w zakresie księgowości. Jednakże nie bardzo wiem jak to zorganizować i jakiej konkretnie firmy szukać. Oczywiście tematyką takiego szkolenia będzie księgowość (w ujęciu praktycznym). Możecie polecić jakąś firmę, może braliście udział w podobnych szkoleniach i możecie coś zasugerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że powinniście po prostu zatrudnić jeszcze jedną księgową skoro macie tyle zamówień a a te które są już się nie wyrabiają ... nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc że chcesz przeszkolić innych pracowników z dziedziny księgowości, przecież nawet szkolenie ich nie przebranżowi i nie staną sie nagle księgowymi, przemyśl to bo mogą ci tylko narobić bałaganu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrudnienie dodatkowych ludzi na stanowisku księgowości, by było zdecydowanie lepszy rozwiązaniem tak jak koleżanka mówi, lecz szkolenie można, by było zafundować swoim obecnym księgowym, jeżeli czegoś, im brakuje jak nie to nie ma sensu rzecz jasna. Chyba, że masz kogoś w pracy co skończył księgowość i brakuje mu trochę jeszcze kursów to takich kursów masz od groma na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zatrudnienie nowego pracownika/pracowników to była pierwsza myśl, ale najpierw chciałabym rozważyć możliwości w zakresie szkoleń. Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego, gdyż w dłuższej perspektywie czasowej zatrudnienie nowych pracowników może po prostu okazać się niezbędnym krokiem, ale warto też za wczas zrobić rozpoznanie w zakresie szkoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze, że chcesz doszkalać pracowników :) fajną listę takich szkoleń możesz znaleźć na tej stronie http://www.szkolenia-semper.pl/szkolenia-ksiegowosc . ale tak jak mówią poprzednicy najbardziej jednak potrzeba CI dobra księgowa, bo nie ma sensu doszkalać wszystkich pracowników w zakresie księgowości jeśli nigdy nie będą się nią zajmować :) moim zdaniem to by było bezsensowne wyrzucanie pieniędzy w błoto, jedynie osoby odpowiadające za finanse powinny wziąć udział w szkoleniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również organizuję szkolenia, interpersonalne, motywuje to mnie i moich pracowników. Dużo ofert jest na stronie rekrutacyjna rewolucja.pl z księgowości też widziałam , polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecic ci szkolenia na temat ochrony praw autorskich organizowane przez http://poraj.com/, taka wiedza jest niezwykle przydatna w każdej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej firmie było prowadzone podobne szkolenie, tylko że w formie e-learningowej. Pracownicy mogli je odbyć w domowym zaciszu i byli bardzo zadowoleni. Nauka nie poszła na marne, bo wszystkie nabyte umiejętności zostały wykorzystane w praktyce. Z resztą poczytaj sama o zaletach jakie ma nauczanie na odległość http://www.elearning.ideo.pl/dlaczego-e-learning/ . Z pewnością jest jednym z tańszych rozwiązań dla pracodawcy a równie efektywnym jak tradycyjne szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
jak firma jest jednoosobowa to wystarczą dobre programy. Np bardzo dobry jest program dla firm FSB Rachunki. Znajduje się w nim wszystko z zakresu księgowości : faktury , ewidencja zakupów. jak się dobrze przysiądzie to samemu opanuje sie ten program. Jest opracowany bardzo prosto i czytelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×