Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mitkaa

bronzer do twarzy

Polecane posty

dziewczyny powiedzcie mi czy Wam tez robia sie plamy na twarzy od bronzera? juz sama nie wiem czy jest zle dobrany czy moze z moja cera jest cos nie tak. podklad kryje idealnie jednak gdy naloze bronzer robia mi sie plamy w tych miejscach ( nie zadne czerwone z uczulenia tylko jakby sie skruszyl miejscami i zostaly blade miejsca )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora20
Po pierwsze dobry pędzel, a po drugie dobry bronzer. Ja zainwestowałam w bronzer z st.moriz i jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze nakladam na pewno. wiec chyba wina bronzera lub pedzla. bede musiala wymienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskaaaaaaa
Pędzel do konturowania z Hebe jest spoko, możesz wypróbować. Ja się nim konturuję od niedawna i naprawdę dobrze to wyglada, a nie mam jakiegos wielkiego talentu do makijazu ;) Bronzer mam albo suchy z paletki do konturowania Gosh albo na mokro z paletki Kobo - z każdym dobrze to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirke

No własnie sama nie umiem się malować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo tutoriali na YouTube w zalezności jaki efekt chcesz osiągnąć :) 

Bronzera używam tego z marki Semilac - na lato mam Sunny Bronze, prezentuje się perfekcyjnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba 🙂 Tylko co za dużo, to nie zdrowo! Delikatnie użyty daje piękny efekt. 🙂 Ja też mam Sunny Bronze - uważam, że jest świetny i trudno zrobić nim sobie "krzywdę", bo ma bardzo delikatny kolor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×