Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pariss Hiltonn

Dobra farba do włosów - odcień ciemny brąz !

Polecane posty

Gość Pariss Hiltonn

Mianowicie chodzi mi o farbę która będzie się utrzymywac przez dłuzszy czas no i żeby pożadna była ogólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinky696
Najlepsze farby na świecie to lorea'l paris feria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modny sukces
mi zawsze jak farbuje brązem to wychodza miejscacmi czarne, załamka.... przezuciłam sie na szampony koloryzujace......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale,ale...nie wiem dlaczego farbujecie farbami?jesli nie macie siwych wlosow to szampony sa naprawde super!a dziewczyny czesto sie boja,ze kolor szybko sie zmyje,wyplowieje... nieprawda!a do tego szampon daje blask czego po farbie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona
polecam londe i marion -rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja farbuje sie lorealem i jestem zaowolona farba sie nie splukuje, tzn nabiera innych odcieni w miare mycia ale jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
safira! z odswiezaczem koloru... super polysk ja robie kolor: drzewo hebanowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja użyłam szamponu Pallet dziś i jest świetny jak na razie . Mam ciemne włosy i szampony nigdy nie chciały mnie chwycić , a ten zadziałał ! ;) z ciemnego brązu przefarbowałam się na mahoń. Nie widać bardzo dużo gdy jest ciemno , ale wygląda super przy słońcu. Następnym razem też pofarbuję się na kasztan czy coś ; DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinablablabla
Ja już wypróbowałam masę różnych farb do włosów tzn. z różnych firm i jednak najbardziej odpowiada mi londa (ciemny brąz oczywiście):]Jednak to nie ma tak, że można komuś polecić jakaś farbę bo akurat nam ona odpowiada, każda z nas ma inne włosy.....moja siostra np używa Joanny , ponieważ po londzie włosy wypadały jej garściami.....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza jest Safira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinablablabla
maja mama malowała sobie włosy farba z tej firmy, i już po 2 tygodniach kolor był wypłowiały;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×