Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panterka_2608

Iśc na fryzjerkę czy kosmetyczke?

Polecane posty

Czesc dziewczyny zalozylam temat gdyz interesuje mnie fryzjerstwo i kosmetyka jestem policeum profilowanym i chcialabym pojjsc na policealna szkole i teraz nie wiem czy na fryzjerke czy kosmtyczke chcialbym sie dowiedziec co ejst bardziej oplacalne i ogolnie "lepsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat Deluna
Jako fryzjer możesz poczuć się jak artysta, a kosmetyczka, jak dla mnie nie jest aż tak fajna i ciekawa jak fryzjerstwo. Uczę się w szkole fryzjerskiej i wizażu gdyż też nie mogłam się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat Deluna
w życiu się z tym nie zgodzę, fryzjerstwo jest ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka ze wsi wiesz co jak ludzie maja wszy to takich osób się nawet nie przyjmuje. Po ta sa przepisy sanitarne. ja jestem 4 lata po szkole zawodowej fryzjerskiej łącznie ze szkoła 7 lat. Powiem ci ze po studium ciężko się samemu czegoś nauczyć jeśli nie czujesz się w tym, albo nie masz tego co sie czuje w tym zawodzie. Bo jak raz zepsujesz klientce włosy to więcej nie wróci i powie innym. Ale to twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsia sia
idź na ta, na ktorej bedzie ci wygodniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wypowiedz. cierzka dla mnie decyzja gdyz mama mnie namawia na ksmetyczke ze moze zalozyc wlasny zaklad ale tez to pewne nie ejst gdyz nie wiem czy znajde pieniadze na to. Takze to ejst ciezka decyzja. Obawiam sie ze moje wyplaty wtedy beda slabe gdyz to jakos palca % od utargu . I jednego miesiaca moze byc 2tys a drugiego 800zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsghjjmdshrgahmhj
Ja sobie chcę zrobic kursy póki co na paznokcie - żel, akryl. Może jeszcze jakaś henna i regulacja brwi, zagęszczanie rzęs. Depilacje i oczyszczanie komuś twarzy mnie nie kręci :p. Wtedy można np u jakiejś fryzjerki wydzierżawic stanowisko. Wszystko co zarobisz masz dla siebie. Jedyne co musisz opłacic to to stanowisko. Myślę, że to całkiem dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci bardzo za wypowiedz:) wlasnie mnie et nie kreci depilacja oraz oczyszczanie twarzy i dlatego sie waham dosc;) kolezanka mi odp jak pwoiedzialam ze ide na kosmetyczke ze A TO EBDZIESZ WYCISKAC PRYSZCZE LUDZIOM ... i to mnie zniesmaczylo... ale to nie na tmy sie konczy kosmetyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mam ten sam problem ;/ Zastanawiam się czy iść na fryzjerstwo czy na wizaż i stylizację paznokci ;/ Nie powiem bardziej interesuję mnie ta stylizacja i wizaż,ale większość mówi,żebym poszła na fryzjera,bo wtedy dostanę dyplom i będę mogła otworzyć swoją działalność a kursów na stylizację paznokci jest pełno i zawsze mogę iść się doszkolić i w zakładzie fryzjerskim zrobić też kosmetyczkę i robić paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling bling widze ze masz ten sam problem co ja. TO jest trudna decyzja naprawde. Juz jeden blad popelnilam idac do liceum profilowanego gdyz nie mam zawodu ... i teraz chce dobrze sie zastanowic zeby po raz 2 nie zalowac. slycsze opinie ze zaocznie lepiej nie isc itd bo sie ni nie nauczy itd. a wlasnie tlyko to mnie interesuje gdyz bede sie uczyc w olsztynie a mam do niego ponad 70km wiec jeli pracy tam nie znajde to bde dojezdzac. zawsze interesowalo mnie fryzjerstwo fajna sprawa kosmetyka takze mnie interesuje juz sporo czasu jednak nie potrafie wybrac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje fryzjerstwo. Zawsze, zreszta, mozesz zrobic szkole fryzjerska i np jakies kursy kosmetyczne Jesli "wyciskanie pryszczy ludziom" Cie zniesmaczylo to nie idz na kosmetyczke bo kosmetyczka nie zajmuje sie, owszem, tylko tym ale tym takze sie zajmuje - kosmetyka na tym sie nie konczy ale na tym tez polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wypowiedz;) Tak mysle ze powiennam podjac decyzje do 3 tygodi niby troche czasu ale a powazna decyzeje to wcale nie ejst tak duzo. Tez myslaalm o fryzjerstwie ale mama mi to odradza wiem ze to dla mnie ma byc itd ale czasem wole zrobic cos innego i oszczedzic sobie tego zrzedzenia nad uchem .... Rynek kosmetyczny jest bardzo rozbudowany i mysle ze zanim zaczne zarabiac jakies pieniadze musialabym zorbic bardzo duzo kosztowanych kursow gdyz sama szkola napewno nie wystarczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyczką zostaniesz po kilku kursach zawodowych, a w ten w sposób można zarabiać naprawdę dobre pieniądze, jeśli nie bardzo dobre. Największym plusem zawodu kosmetyczki są możliwości - te najlepsze zarabiają naprawdę bardzo dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×