Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolor szminki do sukienki

Polecane posty

Gość gość

Hej, niedługo będę mieć wesele kuzyna i mam do Was pytanie. Kupiłam sukienkę- jest czerwona, ale jest to taka jaśniejsza czerwień w kolorze takim mniej więcej jak ta: https://www.google.pl/search?q=czerwona+sukienka&espv=2&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjB_5DispzTAhXCFZoKHU9VBDEQ_AUIBigB&biw=1920&bih=960&dpr=1#imgrc=Vci1y0Mbn189RM: Chciałam pomalować usta czerwoną szminką, jednak kolor podobny do koloru sukienki nie za bardzo pasuje do tej sukienki (wolę siebie w ciemniejszym kolorze ust, a nie w takim czerwonym-jaskrawym). Czy kolor szminki musi być taki, jak kolor sukienki? Czy to w ogóle dobry pomysł malować się na wesele szminką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie musisz mieć czerwonych ust. Możesz zrobić mocniejszy makijaż oczu (smoky), a usta wtedy delikatne - konturówka w kolorze naturalnym warg i lekko barwiony błyszczyk wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Wpisz sobie też w google np. red dress oscars - zobaczysz, że nawet na ceremonii oskarowej aktorki do sukienek w tym kolorze często wybierają makijaż taki, jak wyżej zasugerowałam. Sukienka sama w sobie ma mocny kolor, nie ma po co jej robić "konkurencji" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant Oriflame Brojce
Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy. 4 dni w tygodniu poświęć na szkolenie razem z nami. Napisz do mnie na Konsultant Oriflame Brojce na FB. Pomożemy we wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez postawilabym na cos jasniejszego, a makijaz oczu bardziej mocny. Osobiscie wybrala bym szminke lekko polyskujaca, cos jak np Golden Rose, Sheer Shine Stylo Lipstick, ktora nie tylko daje ladny efekt na ustach, ale tez je pielegnuje, dobrze nawilza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniałe odcienie szminek znalazłam u nich www.kosmetykomania.pl warto jest zajrzeć, mają również wiele rewelacyjnych, koreańskich maseczek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×