Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana Madzia

nieudana koloryzacja ,proszę o rady

Polecane posty

Gość załamana Madzia

witam Mam problem i to nie mały.Chce mi się plakac.. (nielubię fryzjerow,nie stac mnie na nich).Dlatego niedawno Postanowilam przyciemnic wlosy sama,kupilam w promocji farbę Gariera-na pudelku byl fajny naturalny ciemny szatyn:((( skusialam się,gdyz myslalam ze Te gArniery to sa dośc slabe....(mialam sprany kasztan). I co mi wyszlo? kruczo czarny NieNATURALNY GRANNAT:( Wygladam jak straszydlo:((( Przy mojej jasnej karnacji,jasnych oczach:( Mylam glowę 3 dni z rzedu i nic.Dalej granatowe cieniutkie wlosy... W desperacji poszlam kupialam Trufle z Palletty.Trzymalam z godzinę....nie zmienilo i koloru nic a nic. Pozniej kupilam ciemną wisnię...tez mi nic nie zmienilo. Prosze pomózcie,co mam zrobic?JAk to naprawić? czy da sie z tym cos zrobić?CZy fryzjer mi coś zaraadzi? Jestem juz gotowa na kazdy inny kolor byle nie ten granatowy:( Moze da sie z tego zrobić jakiś orzech laskowy lub chocby refleksy???:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, teraz to juz tylko fryzjer, szkoda, ze na początku nie poszłaś :( no ale mądry polak po szkodzie, jak to mówia, idź po prostu do kogoś dobrego, jak jesteś z moich stron to smiało możesz uderzyć do salonu Strefa Piękna w Gliwicach - http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/fryzjerstwo.html koloryzacja włosów czy dekoloryzacja to dla nich nie problem, sama miałam zrobione u nich włosy i jest rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak miałam , weź sodę oczyszczona i oliwę zrób taka papkę , nałóż na włosy na kilka godzin potem zmyj szamponem , rób tak co kilka dni , trochę czarna farba zejdzie, ja z czarnej uzyskałam czekoladowy brąz po 3 razach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dlatego nie powinno się samemu farbować włosów. Farby ze sklepu nigdy nie wychodzą tak jak na opakowaniu. W salonie Vici na św. Sebastiana jest fryzjerka, Pani Ania, która genialnie farbuje włosy. Mi uratowała włosy, na których sama testowałam robienie ombre i wyszła masakra... Obcięłyśmy to siano i Pani Ania zrobiła farbowanie od nowa. Tym sposobem mam teraz przepiękny flamboyage na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym rozwiązaniem jakie przychodzi mi do głowy jest dekoloryzacja. Zabieg ten robią np. na Krowodrzy w salonie Pure Diamond. Najlepiej podejść i się doradzić niż coś samemu kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfryzjerka
Jest taka zasada ze farba farby rozjaśnić nie można. Dekoloryzacja i dopiero na to nowy kolor. Dekoloryzacje można zrobić w domu ale wymaga to sporej wprawy wiec odradzam. Idź do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tylko dekoloryzacja pomoże.. Nie chce Cię martwić, ale mojej matce tez wyszedł właśnie taki kolor i nie mogla go niczym rozjaśnić, z ciemnego na jasny trudno jest przejsć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie555
A może ombre? Albo flamboyage? Ja się ostatnio po raz pierwszy skusiłam na flamboyage i muszę Wam powiedzieć, że efekt rewelacyjny. Chciałam zrobić sama ale trochę się bałam, na szczęście wylądowałam na fotelu Pani Ani z salonu Vici (Kraków) i to był strzał w dziesiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon przeciwłupieżowy polecam myj tak kilka razy trochę pojasni a i polecam Ci abyś trochę go podtrzymała. Fryzkerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja parę dni temu trafiłam do salonu Pure Diamond bo w innym salonie pani zafarbowała mi włosy na żółto. Na szczęście udało się je uratować, a przy okazji zrobiłam sobie fajny zabieg pielęgnacyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristie
Też chodzę do Vici Clinic w Krakowie ale do Pani Eweliny Szułakiewicz. Bardzo serdecznie polecam Panią Ewelinę, świetna fryzjerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie salonu Pure Diamond! Miałam beznadziejny kolor włosów i kompletnie nie mogłam sobie z nimi poradzić. Fryzjerka dobrała ładny, trochę jaśniejszy odcień i bardzo dokładnie je podcięła. Jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×