Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annulinka

pedicure w gdyni

Polecane posty

Gość annulinka

gdzie najlepiej iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz mieć dobrze zrobiony pedicure idz do salonu Afro na gdyni witominie, laski która tam pracuje, świetnie robi pedicure, jest bardzo dokładna i robi rewelacyjny masaż stóp a usługa kosztuje tylko 30 zł. naprawde gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annulinka
wiesz byłam tam dziś i zrobiłam pedicure, miałaś racje naprawde warto, dzieki tośka, chyba kupie sobie tam karnet, bo to wychodzi 300 zł, za 10 zabiegów+2 gratis(nie obchodzą mnie ewentualne podwyżki cen)+dostaje profesjonalne kosmetyki do stóp w prezencie.jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez
tam byłam, salon może mało wyposażony, ale czyściutki, kosmetyczka rzeczywiście robi bardzo dobry pedic.włącznie z usuwaniem odcisków, wycinaniem wrastających paznokci, a poztym rewelacyjnie masuje stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszy salon kosmetyczny w Gdyni to www.kosmetykajolanta.pl miałam wykonywaną lipolizę iniekcyjną jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu i doświadczenia osób, które tam pracują. Są kompetentne i można liczyć na ich wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2

Dla mnie najlepsi w Gdyni to Dolce Vita Salon, uwielbiam za podejście do klienta oraz za jakość i staranność wykonywanych prac, a także że mają wszystkie usługi jakie kobiety potrzebują, czy to rzęsy, paznokci, fryzjerstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Tylko Dolce Vita w Gdyni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Na Pedicure to do Moniki z dolce vita w Gdyni. Miła z dużymi umiejętnościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×