Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Platforma rezerwacji wizyt online

Polecane posty

Gość gość

Miło nam zakomunikować o powstaniu nowej platformy stworzonej specjalnie dla salonów kosmetycznych oraz ich klientów. Jeżeli poszukujesz salonu kosmetycznego lub chcesz się umówić na wizytę, nasza platforma posiada największą bazę danych salonów kosmetycznych. Dodatkowo platforma umożliwia umawianie się na wizyty - rezerwacje online. Platforma umożliwia również ocenianie i opiniowanie salonów. Salon kosmetyczny Dla salonów kosmetycznych platforma udostępnia szereg usług, dzięki którym można w łatwy i wygodny sposób zarządzać salonem kosmetycznym. Zapraszamy do odwiedzania serwisu www.dostepneterminy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna Goras
Ja często korzystam z rezerwacji online, głównie umawiam się tak do fryzjera i kosmetyczki. Dla mnie to ogromne ułatwienie, bo nie mam czasu na dzwonienie, że o bieganiu po mieście nie wspomnę... To jest rewelacyjne rozwiązanie, zwłaszcza dla tak zabieganych kobietek jak ja - wystarczy kilka kliknięć i wizyta zamówiona. Dobrze to ktoś wymyślił, oj dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na strzyżenie umawiam się online przez formularz na stronie www.salonfr.pl i bardzo mi pasuje taka metoda rezerwacji. W Opolu to jedyny salon z taką opcją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×