Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MadziorekMagda

Pytanie do manicurzystek

Polecane posty

Gość MadziorekMagda

Mam calkiem niezle paznokcie troche mi sie lamia itd no ale generalnie sa ok...moze lekko zolte...albo mi sie wydaje problem polega na tym ze zawsze sama sobie skorki usuwalam niezawsze skutecznie itp ...mysle ze nie sa najgorsze no ale do czegoo zmierzam...chce isc do kosmetyczki ale wstydze ze mam zniszczone te paznokcie i skorki no i nie moge sie przelamac...myslicie jest sie czym martwic czy niczym sie nie przejmowac i isc;-) dzieki za kazda odpowiedz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź bez żadnych obaw jeżeli coś będzie nie tak to dobra maniciurzystka doradzi ci czego używać do paznokci i skórek i jak o nie dbać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-linaaa
Magdo ja jestem kosmetyczka, i moge Ci spokojne polecic wizyte u manikiurzystki. niczego sie nie wstydz- bo dla nas zniszczone paznokcie czy skorki to normalka, nawet powiem Ci ze ja mam juz takie "zboczenie" zawodowe ze jak widze duze skórki i zle opilowane paznokcie itp to chetniej sie za to zabieram bo lepszy jest pozniej efekt :) wiec nie wstydz sie-kosmetyczka powie Ci jak prawidłowo wycinac skórki, bo jesli robisz to od dawna to niestety odsuwanie ich nie da juz efektu. i jeszcze jedna rada, smaruj skórki co dzien(np. wieczorem) zwykła oliwka- poprawi to stan Twoich skórek, a cązki którymi wycinasz skórki trzymaj równolegle do skórek(tzn ich czubek), gdyz zapewne masz "poszarpane" skórki. to niełatwe ale próbuj. pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem kosmetyczką i manikiurzystką i popieram calkowicie zdanie e-linaaa.Takze zamiast sie zastanawiac umow sie na wizyte...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazurkomaniaczka
nie masz sie czego wstydzic.ja studiuje kosmetologie i jak bylam na praktykach to musoialam nawet centymetrowy bród spod paznokci wyciagac....to dopiero wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×