Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

analizator składu ciała do siłowni

Polecane posty

Gość gość

Siemanko, przymierzam się do otwarcia pierwszej swojej siłowni i pomyślałam, że dobrą rzeczą byłoby mieć na pokładzie jakiś sensowny analizator składu ciała…coś jesteście w stanie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz na to kochana budżet? Bo od razu ci powiem, że jak chcesz sobie zrobić markę to analizator musi być dobry i dawać prawdziwe wyniki! A taki analizator niestety swój trochę kosztuje… przyjrzyj się np. takim bardzo profesjonalnym analizatorom InBody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mówię dokładnie o tych analizatorach. Zobacz sobie że one dają rzeczywiste wyniki robionych pomiarów więc ustawienie wieku, płci etc nie powoduje przekłamania wyniku pomiaru – zresztą super łatwo to sprawdzić jak staniesz na analizator i zrobić dwa pomiary – jeden z dobrymi danymi, drugi ze zmyślonymi, wyniki powinny być takie same…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm ja chyba gdzieś już miałam z czymś takim doczynienia…nie wiem czy moja znajoma w gabinecie dietetycznym nie miała właśnie takiego sprzętu…napisałam jej smska i zobaczymy co mi napisze;). A jak z obsługą tego urządzenia? Trudne do opanowana, trzeba jakiejś specjalistycznej wiedzy aby samo badanie wykonać na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zamawiasz to przy dostawie dystrybutor musi przeszkolić personel, obsługa nie jest problematyczna. Wiem bo mój brachol ma siłownie i tam zainstalował dwa takie analizatory, w tym ma jeden InBody ale przenośny jakby musiał gdzieś z tym jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to byłoby całkiem sensownie. Czy ten model „270” to już taki z trochę wyższej półki jest? Z tych rozsądniejszych cenowo oczywiście, ale też nie chcę kupować czegoś zupełnie najprostszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ten 270 to taki już lepszy i bardziej zaawansowany model, więc spokojnie. Skontaktuj się najlepiej z dystrybutorem żeby dopytać sobie szczegółowo o warunki zakupu, dostawy etc, pewnie ogarniają pomoc też przy jakimś leasingu, chyba że za gotówkę bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie leasing ale z tym problemu nie będzie akurat… a jak z obsługą techniczną jeśli ze sprzętem coś jest nie tak albo będzie problem z tym jak używać jakiejś funkcji etc już po zakupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako że sprzęt jest oficjalnie dystrybuowany w kraju a nie jakiś bezpośredni przez ciebie import z zagranicy no to nie ma problemów. Brat na starcie jak np. miał problem z drukarką podłączoną pod analizator to kontaktować się telefonicznie z serwisem i raz dwa mu tam pomagali więc nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci powiem, że jutro jade do tej znajomej pogadać i zobaczyć u niech sprzęt i wtedy będę w praktyce coś więcej wiedziała – mam nadzieję że dystrybutor ma możliwość jakoś zaprezentować sprzęt bo chciałabym zobaczyć jak działa dokładnie ten model który był kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak masz taką możliwość to korzystaj, zobacz jak sprzęt działa, zrób ten test z tymi rzeczywistymi pomiarami i zobacz co i jak. Poza tym porównaj sobie dokładnie funkcje sprzętu żeby wybrać to co faktycznie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×