Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adix3

Chciałbym wyrobić sobie mięśnie brzucha, pomóżcie

Polecane posty

Witam. Mam 24 lata i jestem szczupłym chłopakiem. Mam 185cm wzrostu i ważę 75kg, więc raczej waga do wzrostu jest w porządku, ale problem w tym, że wyglądam trochę mizernie bo nie mam dobrze wyrobionych mięśni. Obwód mojego ramienia (między łokciem a obręczą barkową), gdy wyprostuję rękę wynosi tylko 25cm... Na ogół nie ćwiczę, więc teraz chciałbym się wziąć za siebie aby lepiej wyglądać. Na początek, chciałbym wyrobić sobie chociaż trochę mięśnie na brzuchu, nie chcę wyglądać jak kulturysta, ale aby było widać, że jakieś mięśnie tam mam. Czy mógłbym poprosić kogoś aby wytłumaczył mi porządnie jak mam ćwiczyć? Z tym, że do mnie trzeba jak do dziecka - nie chodzi o to, że jestem taki niekumaty, ale nigdy nie ćwiczyłem i chciałbym aby ktoś wytłumaczył mi to przejrzyście, abym wiedział co mam robić. bardzo proszę kogoś o pomoc. To jest mój mail: email.06@interia.pl myślę, że dzięki niemu będzie szybszy kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalotka654
Polecam Ci kupić sobie sprzęt do takich ćwiczeń na: http://www.maxam-sports.pl/ , na pewno coś wybierzesz dla siebie. Może Suwnica smitha SMX-700 , SMX-100 i obciążenia naszej marki MAXAM lub inne ciekawe sprzęty. Wybór naprawdę spory, każdy znajdzie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×