Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajka887

Cwiczycie w domu czy w klubie fitness?Piszemy i motywujemy sie!

Polecane posty

Gość kajka887

Jak wyzej. Czy uwazacie ze cwiczac w domu tez mozna ladnie sie wyrzezbic i schudnac? Ktorej z Was to sie udało. Piszmy i motywujmy sie nawzajem do cwiczen w domu, bo nie kazdego stac na wydatek 200 zł na klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy schudnąć nie wiem, wyrzeźbić można. ja bym się chętnie na siłownię zapisała ale w mojej okolicy są same nieciekawe, a tłuc się około godz z centrum do domu po siłowni obawiam się że mogłabym nie przeżyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka887
No godzine jeszcze jechac z klubu to tez przesada. Wlasnie ja mam taki problem,bo 2 lata chodziłam do klubu, teraz na poł roku mieszkamy w miejscu z ktorego musiałabym grubo ponad godz wracac z klubu, wiec pomyslalam,ze przez te pol roku pocwicze w domku,a potem sie przeprowadzamy na "swoje";) i stamtad jest blisko do fajnego i w sumie niedrogiego klubu. To moze poradzcie co cwiczycie w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka - to tylko kwestia twojej samodyscypliny (czy będzie Ci się chciało ćwiczyć samej) i podejścia (co lubisz i czy sama dasz radę to ćwiczyć) :) ja ćwiczę wszystko - i aerobiki, zestawy typu tbc czy fat burn (mimo, że się nie odchudzam), i sculpt (z róznymi obciażeniami), no w zasadzie wszystko - jeśli chodzi o aerobiki etc to wolę sama, z płytką itd niż w grupie, resztę można samemu ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka887
:) no dzis cwiczylam godzine. Pilates z płyty, cwiczenia na nogi ktore znam z aerobikow i na brzuch. Zastanawiam sie czy kupic ciezarki. Lepiej cwiczyc z obciazeniami np na nogach i takimi 1-2 kg na rece? Chce tez jezdzic na rowerze. Ciwczycie raz dziennie czy 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę z cieżarkami ćwiczyć :) ćwiczę przeważnie raz, chyba że poćwiczę w domu godz czy więcej a potem wieczorem wyjdę pobiegać czy coś porobić. ale ogólnie raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka887
a chodzilas kiedys na zajecia do klubu SAMANTO? Jesli bys chodzila to co by Cie interesowało? mi sie swego czasu podobała sala cardio. no i moze spinning,tylko tyłek troche boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka60
Witajcie milo ja robie regularnie od 4 lat sport/mam 48lat/ jezdze 1 godzine na rowerze/domowym/ albo crosie..robie joge i pilates. Wszystko w domu...do tego zmienilam sposob odzywiania iiiiiiii schidam 26 kg bez jojo efektu:-) www.mojadrogadozdrowia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodziłam, na szczęście moja szkoła wf każe zaliczać na 4/5 roku :P a i tak w ramach wf zapiszę się raczej na siłownię niż aerobiki etc - wolę to ćwiczyć sama. cardio ćwiczę w domu, ogólnie ćwiczę z płytami, takie mocno dynamiczne zestawy (z aerobików ostatnio mam zajawkę na Turbo Jam) ;) żadnych pilatesów itp, zaczynałam ćwiczyć od callaneticsu, to też jest wolne i spokojne, czasami ćwiczę, ale wolę coś ostrzejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczę w domu, staram się przynajmniej pół godz. dziennie...korzystam z rowerku stacjonarnego, hula hop i mojej ulubionej stronki z ćwiczeniami na wszystkie partie, tak sobie rozkładam co dzień inny zestaw...ćwiczę dla dobrej kondycji i utrzymania wagi, nie odchudzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka887
To widze ze wiekszosc osob cwiczy w domu a nie w klubie:) ciekawe czym to jest spowodowane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia w domu to oszczędnosc czasu i pieniędzy na pewno...wiem, że wykupiony karnet do fitness klubu bardziej mobilizuje, ale ja z tym akurat nie mam problemu, zawsze lubiłam aktywny tryb życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka887
No oszczednosc,zwl ze ja za karnet płacilam prawie 200 zl i jeszcze po zajeciach musiałam ponad godzine dojechac tramwajem a potem autobusem,a potem prawie 2 km dojsc do domu- drugi trening:P Ech,juz sama nie wiem na co sie zdecydowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabb
A jakie plyty polecacie,macie cos naprawde sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabb
Chce cwiczyc w domu i chodzi mi o oglona kondycje,rozciagniecie,posladki, brzuch.moze troche ramiona z ciezarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściągnij sobie z netu ćwiczenia Tamilee Webb \"chcę mieć takie... (pośladki/nogi/brzuch/ciało/ramiona)\" - są krótkie a w miarę niezłe :) (są też zestawy \"(nogi/pośladki/brzuch ze stali\" - też fajne, dłuższe trochę). rozciąganie to jakiś stretch, pilates - już co wolisz. pilates winsor chyba tak się pisze podobno jest ok, ja nie ćwiczę bo nie lubię pilatesu. callanetics jest fajny na ujędnienie, wysmuklenie ciała... na ogólną kondycję to coś bardziej w kierunku roweru, biegów, basenu etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabb
dzieki-dobrze miec rade od kogos kto sie na tym zna! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok roku chodziłam do klubu, ale zmieniłam miejsce zamieszkania i nie mam nigdzie w pobliżu fajnego i niedrogiego. Teraz ćwiczę w domu. Przeważnie to były jakiś ćwiczenia wymyślone przeze mnie ale ostatnio kupiłam Shape\'a z płytą \"Płaski brzuch\" i daję czadu z nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×