Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mila grosss

Jaki stepper? Aby nie skrzypiał i nie padł...

Polecane posty

Gość mila grosss

Hejka dziewczyny cwiczace na stepperze jaki wybrac stepper, żeby działał, nie skrzypiał i żeby się szybko nie zespuł nie pytam o takie za 100 zł, wolę dołozyc i kupić droższy, ale jakiej firmy? prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila grosss
podpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Kettler pewnie jest dobry, bo ceny ma takie, że ho ho :) Myślałam nad takim, ale jednak za drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z sieci
ja mam taki za 100, jak zaczął skrzypieć to go nasmarowałam i teraz cichutko chodzi:) mam go ponad rok i działa bez zarzutu, kupiony w tesco, używany jakieś 4-5 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila grosss
no właśnie ja też myslałam o stepperze Kettlera nie jest tani, ale cztałam o nim pozytywne opinie chyba się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b ghngx
ja mam hop sport od ok rku i tez ok po nmasmarowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga345
Ja polecam steper marki Spokey - kosztuje około 200 pln: http://www.asport.pl/p/8913,559/steper-escalator-gray-spokey/ lub jeśli rzeczywiście chcesz coś droższego, do Kettler - z tm że to już naprawdę znana i dobra marka. W takim stepperze nic nie ma prawa skrzypieć itp.: http://www.asport.pl/p/16456,559/stepper-z-komputerem-side-stepper-kettler/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sobie najzwyklejszy stepper, na avans.pl, ćwiczyłam na nim i jadałam 5 posiłków dziennie co 3 godziny, posiłek to nawet cała marchewka była, zmuszałam się jak nie byłam głodna. Sadełko spadło mi z nóg, ud, bo tego chciałam, w obwodzie brzucha też spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×