Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjar532

Masaż sportowy dla aktywnych!

Polecane posty

Gość Alicjar532

Skorzystałam po powrocie ze ścianki na Warszawiance, w klubie Łaźnia na Puławskiej 119. Byłam po naprawdę mocnym treningu, co normanie oznacza spięte, zmęczone plecy nawet z zakwasami na drugi dzień, które sama zawsze muszę rozruszać. A po tym masażu kładłam się spać zupełnie rozluźniona a na drugi dzień czułam się jak po wstępnej rozgrzewce z rana. Super! Polceam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka123
Ja też korzystam z tego typu masaży , dodatkowo na kręgosłup, tyle że w Gdańsku. Również bardzo sobie chwalę, najlepiej osoby zainteresowane niech zajrzą sobie na stronkę :) www.fizjo.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1924 - fiński biegacz Paavo Johannes Nurmi był pierwszym zawodnikiem, który podczas nowożytnych igrzysk olimpijskich w Paryżu korzystał z usług masażysty, który ugniatał i oklepywał mu mięśnie kończyn dolnych przez 20 minut. Masowanie odbywało się między bieganiem na 1500m a 5000m. W obu biegach Nurmi zdobył złote medale, ustanawiając przy tym dwa rekordy świata. Masaże sportowe dzielimy na 3 kategorie: rozgrzewko-we, po wysiłkowe oraz między startowe. Masaż rozgrzewko wy jest to intensywny krótki masaż którego celem jest rozgrzanie struktur ciała które przygotowuje nas do planowanego wysiłku, dzięki temu zmniejszamy ryzyko kontuzji oraz zwiększamy wydolność i wytrzymałość mięśni. Po wysiłkowe stosuje się po cięższych treningach czy zawodach. Mocny intensywny masaż partii mięśni najbardziej obciążonych podczas wysiłku. Likwiduje mikro urazy które odkładając się powodują poważne kontuzję. Nie należy wykonywać tego masażu przed zawodami obniża na 2 dni wydajność grup mięśniowych. Masaż pomiędzy startowy jest to masaż wykonywany przed zawodami bądź w trakcie. Jest to masaż grup mięśniowych które najmniej uczestniczą podczas wysiłku. Ma za zadanie działania pośredniego czyli poprzez masaż mięśni nie aktywnych 40% masażu wpływa na mięśnie przeciążane bez ryzyka ich osłabienia. W naszym gabinecie masażu można wykonać zabiegi dla sportowców oraz jest możliwość zamówienia pod zawody na wyjazd. Wykonuje Robert Klimek Serdecznie zapraszam gabinet masażu Częstochowa Al. NMP33 http://www.robert-med.pl/masaze-sportowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godnym polecenia uzdrowicielem z Warszawy jest pan Jerzy Mrugała – bioterapia.org . Z tego co się orientuje, należy do liderów bioenergoterapii. Ukończył wiele kursów i jest naprawdę cenionym uzdrowicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Wro1
Jesli chodzi i Wrocław noge polecić chiroplasticabc. Jest masaz sportowy i dodatkowo takie pompujące sie ubranko uciskowe świetnie działa na zmęczone treningiem mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam miejsce, mieszkam nedaleko, a ktorego fizjo polecasz? sa 2 dziewczyny i chłopak, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×