Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juleczka75

Gdzie w Bydgoszczy mozna zrobić mezoporacja na włoskich komsetykach?

Polecane posty

Bardzo proszę o odpowiedz Pan z które znają takie miejsce w Bydgoszczy. Jakie są ceny? Szukam bardzo dobrego gabinetu w Bydgoszczy i bardzo dobrej kosmetyczki, proszę o odpowiedzi. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
Juleczka jak wyglada u Ciebie teraz sytuacja? Czy cos sie poprawiło trochę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie poprawiło, no oprócz tradziku który sie uspokoił ale zmiany tradzikowe pozostały, skora jest przesuszona, biedna, z przebarwienami, opuchniecia są nadal, załamanie polika wiadomo tez. Teraz chce trochę wzmocnić skore mezoterapia i jakos powoli ja uzdrowić. Przyzwyczailam sie do mojej twarzy, zreszta mam dzieci, niestety odbiło sie to na mojej psychice i dzieci były biedne, trochę osamotnione. Teraz sie wzięłam w garść, muszę jakos żyć. A teraz szukam w Bydgoszczy naprawdę dobrej kosmetyczki , stad moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
Juleczka z czasem moze trochę sie poprawi jeszcze Twój wygląd . Miałam tez tez duże problemy przez pseudo lekarza ktory nie potrafił a zajmował sie laserami! U mnie niestety skończyło sie to operacja plastyczna. Trochę jest lepiej , bo moge wychodzić z domu i pokazywać sie ludziom po laserze niestety sie ukrywalam. Przeszłam silna depresję ktora trwała kilka miesięcy więc doskonale Ciebie rozumiem. Z Bydgoszczy znam jedynie dr Bienkowskiego, ale on chyba zajmuje sie tylko laserami. Słyszałam ze jest dobry. Czytałam kiedys , ze takie zniszczenia po laserach sa tylko w przypadku zle zastosowanej mocy lasera. Każdy pacjent powinien miec inne parametry. Jeden słabsze drugi mocniejsze w zależności od problemu i skory. Lasery dają dobre efekty ale tylko w rekach doswiadczonego operatora. Gdyby Twoja " lekarka " potrafiła odpowiednio zastosować laser to dzis cieszyła byś sie życiem i nie miała zmartwień. Co ona mówiła na Twój wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Hhhhhh Wież, ze ja tez będę musiała mieć operacje plastyczna. Jestem umówioną z prof. Kobusem na wrzesień na konsultacje i jak zaakceptuje formę leczenia to będę miała operacje. I ja wiem ze u mnie to konieczne. Boje sie tylko jakichkolwiek przeciwskazan, boje sie, ze jak mnie zobaczy(zdjecia mojej twarzy i zdjecia zwloknien na USG widział) to powie, ze nie. Boje sie tego. Wiem , ze lekarz moze odmówić operacji. A jesli chodzi o dr Wysocka która mnie oszpeciila to oddała podwójna wartość zabiegu bo nie miałam siły na proces, a właściwie jak już kiedyś pisałam nie mam zdjęć przed zabiegiem. No i na forum podalabym niepotrzebnie jej nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
Juleczka podejrzewam ze będziesz miała lifting tak? Napewno zwloknienia trzeba usunąć. Ja po laserze tez miałam to dziadostwo, i tez poprawiał mnie prof Kobus. Tego nie da rady w żaden inny sposob usunąć , niby sa zastrzyki ze sterydow , ale jak lekarz zle wykona to w miejscu podania moze pozostać wglebienie, bo to niszczy blizny a nawet tkankę tluszowa . Dobrze ze wogole oddała Ci pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Hhhhhh chce przy okazji zrobić lifting aby naciągnąć to załamanie polika które zrobił mi dr Bienkowski, no i wyczyścić te zwloknienia. A teraz chciałabym zabrać sie za sama skore stad ta mezoporacja której chce sie podjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvjierfnoerwf00000
Szczerze polecam doktora Markowskiego w Toruniu. Polecam i jego i całą jego przychodnię na Garbrach. Tam pracują eksperci. Mnie bardzo, ale to baaardzo pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi po operacji jesteś zadowolona. Udało sie te zwloknienia wyczyścić? Kobus tez Ci zrobił lifting? Biedny prof. to już nie jednej osobie której poprawia coś po lekarzach dermatologach. Koresponduje jeszcze z jedna osoba której ratował twarz po laserach. On powinien zrobić jakieś wykłady tym dermatologom, jak po ich partactwie ratuje kobietom wygląd. Przepraszam, ze tak pytam, ale długo sie goilas po operacji? Bardzo mnie to wszystko interesuje. Balas sie? Podobno prof. jest taki zamknięty w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dr. Markowski nie jest dobrym specjalista, rownież popełnia bardzo duże błędy. Więc sie nie reklamujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
Tak. Zwloknienia trzeba wyciąć , i na szczęście to sie udało . Pytalas czy jest lepiej? I tak, i nie. Moge wychodzić juz nie chowajac sie przed ludźmi, ale nie jestem zbytnio zadowolona bo mam za mało tkanki tłuszczowej ktora zniszczył mi laser. Przydało by sie ja teraz uzupełnić . Profesor ma specyficzne podejście do pacjentów , nie jest wylewny w rozmowach, ale on juz poprostu ma taki charakter. Dr Bienkowski zrobił Ci ta blizne? Jakim laserem? I weź człowieku sie poprawiaj jak tu nie ma u kogo!!!! Jeżeli chodzi o drMarkowskiego to niestety nie słyszałam o nim pochlebnych opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
Hmmm , a mi to wyglada na reklamę dr Markowskiego , i całej kliniki. Mój nieudacznik miał identyczne reklamy ktore pisała jego zakochana i zaślepiona z klaskaniem na oczach żenujące babsko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Juleczka75
Masz racje, wybieraj dobre kosmetyczki i mezoterapie na dobrych witaminowych i odżywczych dla skóry kosmetykach Widzę,że znowu zaczynają się reklamy tych niby to,ekskluzywnych gabinetów medycyny estetycznej, moja rada, takie reklamowane gabinety omijaj szerokim łukiem. Absolutnie nie polecam dr.Markowskiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego co wiem to operacyjne mozna uzupełnić tkankę tłuszczowa. Aleto są pieńiadze niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego co wiem to operacyjne mozna uzupełnić tkankę tłuszczowa. Aleto są pieńiadze niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
Oczywiście ze mozna, ale u mnie jest to skomplikowane, i nie wiem jakie bedą ostateczne rezultaty oby nie jeszcze gorsze niż obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
Kiedy masz wizytę u profesora? Jeżeli planujesz lifting to nie rób wypelniaczy przd zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze nie mogę mieć wypelniaczy bo inaczej lifting i oczyszczanie zwloknien byłoby bez sensu. Powiedz mi czy to dr. Kruk zrobił Ci te zwloknienia? Przepraszam ze pytaam, ale co nie co przeczytałam na forach. Martwi mnie to ze jesteś niezadowolona, a moze jest już w miarę ok. My kobiety tak krytycznie patrzymy na siebie. Miałas robiony tez lifting twarzy, czy samo czyszczenie zwloknien? Ile prof. bierze za zwloknienia? Znowu zasypuje pytaniami. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
Nie przepraszaj to normalne , że chcesz wiedzieć. Juleczko posypały się z mojej strony wyzwiska w stronę tego lekarza pomyłki więc wybacz mi, ale nie moge w tej sytuacj napisać nazwiska. Kiedyś czytałam na forum, że okaleczyl on kilka osób, i jedna z nich pisała obrażliwe słowa na niego. Kobieta miała powód więc było to zrozumiałe dowiedział się że to ona, i straszył ją sądem, i odszkodowaniem za szarpanie opini w internecie. Bardzo bym Ci chciała napisać , ale sama widzisz, że nawet w takich sytuacjach ofiara przegrywa ze sprawcą. Miałam usuwane tylko zwloknienia , i za to zaplacilam 7 tys zł. Podobno lifting kosztuje 11 tys u profesora. Nie jestem do końca zadowolona bardzo bym chciała wyglądać tj kiedys .wbilam sobie do głowy wymyślone kompleksy , a teraz bede podnosiła tą lekkomyślniść już do końca zycia. Najgorsze jest to, że w takich sytuacjach wcześniejszy problem w porównaniu do tego co widzi sie teraz nie jest żadnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Prawda. Jak patrzę na moje zdjecia z przed zabiegu to sie zastanawiam co ja od siebie chciałam. Miałam ładna , normalna twarz, zdrowa skore. Teraz mam znieksztalcona twarz i okropnie zniszczona skore. Żałuje, żałuje i jeszcze raz żałuje. No i moja psycha zniszczona, brak poczucia jakiejkolwiek wartości. Biedna moja rodzina, bo nie miałam dla nich tyle siły co kiedyś. Emocjonalnie byłam rozdarta, teraz sie uspokoilam bo mąż obiecał mi dać pieniadze na operacje i liczę na prof. Kobusa, BARDZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety,dziewczyny....
Jeżeli mogę coś wnieść do tego tematu, to uważam,że my kobiety powinnyśmy raczej wybierać dobre gabinety kosmetyczne. Mam podstawę by tak sądzić"ofiara nieudanego zabiegu" ponieważ nigdy nie słyszałam żeby kosmetyczka w sposób nieodwracalny zaszkodziła czy oszpeciła klientkę,a jeżeli zdarzyło się,że po zabiegu wystąpiły komplikacje to ta kosmetyczka, stara się za wszelką cenę naprawić wyrządzoną szkodę i nigdy nie pozostawiła z problemem klientki samej sobie. Jak można zaobserwować w życiu i tu na forum, z lekarzami jest niestety inaczej. Lekarz który nieumiejętnie lub niedbale wykona zabieg czy to laserem, FR czy podanie botoxu,kwasu hialuronowego i ect. którego wynikiem,jest uszkodzenie tkanek miękkich,zwłóknienia,zanik tłuszczu,zniszczony kolagen, dziury polaserowe ect. przeważnie nie przyznaje się do winy. Według takiego lekarza, to winni są pacjenci i na nich spycha swoje karygodne partactwo,tłumacząc tym,że nie stosowała się taka pacjentka do ich zaleceń - pytam tylko,jakie były ich zalecenia? czy któraś z was dostała coś na piśmie,ze mogą wystąpić jakiekolwiek powikłania? przecież zabiegi wg.nich miały być bardzo bezpieczne i przynoszące wręcz cudowne rezultaty,jeżeli chodzi o upiększenie, a przecież tak szumie reklamują się na wszystkich stronach internetowych - jak to możliwe,że nie ponoszą żadnej odpowiedzialności karnej "z urzędu" chociażby za samo reklamowanie niby to bezpiecznych zabiegów. Przecież lekarze nie robią niczego za darmo, przecież każą sobie płacić niebotyczne sumy za każdy nawet najmniejszy zabieg upiększający. Każda prywatna klinika,jest ubezpieczona na wypadek gdyby jednak wyszło coś nie tak, po przeprowadzonym zabiegu "może się zdarzyć,gdyż nie ma całkowicie bezpiecznych zabiegów" lecz my nie jesteśmy o tym informowani "medycyna estetyczna". Lekarze nie chcą płacić odszkodowań,ani też nie chcą pokrywać kosztów naprawczych poszkodowanemu pacjentowi - dlaczego? - czyżby przyczyną byłoby płacenie wyższej składki na ubezpieczenie w następnym roku i to,jest tym problemem? - uważam,że właśnie o to chodzi.. Chcę wyraźnie zaznaczam,że nie wszyscy lekarze tak postępują, sa tacy którzy pokrywają koszty naprawcze nieudanego przez nich zabiegu,oraz bardzo im zależy na dobru poszkodowanego pacjenta i robią wszystko,żeby ten błąd został naprawiony i to sa prawdziwi lekarze,prawi,uczciwi, po prostu wielcy lekarze,którzy kierują się etyką lekarską i przede wszystkim dobrem pacjenta. A co można powiedzieć o pozostałych lekarzach,no co? wniosek drogie Panie nasuwa się sam i pozostawiam to,bez komentarza. Dopóki w Polsce nie zmieni się prawo i za oszpecenie pacjenta/ki lekarz nie będzie pociągany z urzędu do odpowiedzialności karnej,to niestety tak to będzie wyglądało. PS.Lekarze zatrudniają po kilku prawników,zwykły pacjent nie ma pieniędzy na domaganie się przed sądem sprawiedliwości i tym samym stoi na pozycji przegranej - przykre,bolesne,ale za to, do bólu prawdziwe. Więc gdy będziemy wybierać klinikę medycyny estetycznej, to wybierajmy taką w której lekarz na wstępie mówi nam o możliwości wystąpienia różnego rodzaju powikłań i to będzie dobra klinika,gdyż zostałyśmy odpowiednio uprzedzeni.Jeżeli usłyszymy,że wszystko jest cacy,to omijajmy to uciekajmy jak najprędzej z tego miejsca i nigdy tam już nie wracajcie. Moim zdaniem,lepiej wybrać sie do dobrej kosmetyczki,która nie obiecuje cudów,nie zachęca do niesprawdzonych nowości, tylko stara sie wykonać swoje zadanie jak najlepiej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj idę na te mezoterapie iglowa mam nadzieje, ze nie spotka mnie nic złego. Liczę na coś w końcu dobrego dla mnie. Nie przeczytalam jeszcze nic złego na temat zaffiro. Podobno jak piszą wszyscy najpierw mezo a pózniej zaffiro i twarz staje sie sie ładniejsze i pelniejsza. Bo zaffiro nie trzeba robic na całej twarzy? Mozna ominąć zwloknienia i zrobić sama linie zuchwy, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
Nie mam pojęcia . Co to jest zafiro? Napisz jak przebiegł zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pech to pech. Wczoraj zawiozlam dziecko do przedszkola i już mam jechać do lekarza i nie uwierzycie wjechalam w dziurę autem i mi zjechala oslona podwozia. Musiałam cofnąć na pojazd i koniec nigdzie nie mogłam jechać. Mieszkam pod miastem i pełno wyboistych okropnych dziur. Masakra. Zero mezoterapii, pózniej jak dzwonilam do kosmetyczki to powiedziała ze o tej porze roku ne robi sie już mezoterapii ani mezoporacji. Nie wiem czy to prawda. Powiedziała ze powinnam zrobić zabieg zaffiro. Ona moja twarz widziała 3 miesiące temu. Doradzała mi przy słońcu nie przekluwac naskórka bo mogą wyjść jeszcze dodatkowe przebarwiena. W ogóle powiedziała ze mam czekać do jesieni. A teraz tylko zaffiro. Powiedzie mi czy to prawda? To już nic nie mozna robic z twarzą teraz? Podzielenie sie opiniami o zaffiro. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
No to pech, ale moze i lepiej skoro nie pora na taki zabieg. Widocznie to prawda. Ja kiedys robiłam dwa razy mikrodermibrazje, i jeden raz fraxel na powieki , ale tez wszystko na jesieni. Podobno ze względu na słońce nie wolno wykonywać tych zabiegów wiosna , lato. Nie wolno, ale nie którzy robią. Lepiej zastosuj sie do zaleceń , bo nie potrzebny Ci kolejny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam lifting włoski prywatnie w klinice w bydgoszcz i szczerze pożałowałam bo własnie po zabiegu zrobiły mi się zwłóknienia. Nie bardzo wiem teraz co z tym zrobiĆ i czy może jest jakaś inna klinika w bydgoszczy preply w której mogłabym coś zrobić z tymi zwłóknieniami http://www.mowpohiszpansku.pl/nauka-2/preply-portal-z-ofertami-korepetycji-juz-w-polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśminna
W Bydgoszczy są co najmniej dwa gabinety, które pracują na najnowocześniejszym urządzeniu marki Dermation, wykorzystując tylko naturalne kosmetyki do mezoporacji bezigłowej marki MezoLine. Wejdź sobie na któreś z tych stron: http://www.organicseries.pl/salony/ http://www.dermation.com/ to dowiesz się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolimka7
Moje zdanie jest takie, że najlepsza jest mezoterapie igłowa. Świetnie się sprawdza i tylko ona tak naprawdę przynosi pożądane rezultaty. W tym miejscu http://fabskin.pl/zabiegi-mezoterapia-iglowa/ można dowiedzieć się więcej. Zabieg nie jest bolesny. Na drugi dzień wygląd twarzy wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo podoba mi sie ton wysmiewania z kogos kto sie o cos pyta na forum, przeciez musimy sobie pomagać wzajemnie. Zobacz na uslugi gabinetu perfect skin w fordonie ja akurat mieszkam w fordonie i nie szukalam poza fordonem ze względu na to ze nie mam prawa jazdy ale jestem bardzo zadowolona z ich zabiegow. Byłam na tyle przebiegła ze zrobilam sobie zdjęcie przed i po zabiegach i widzialam roznice. Wiele tez zalezy od osob pracujacujacych w danym gabinecie ja robie taak ze dzwonie pytam o uslugi a nawet radze Ci wybierz sie osobiscie popytaj o problem i zobacz jak sie toba zainteresują wtedy poczujesz czy to wlasciwe miejsce dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z zabiegów mezoterapii igłowej w serii, zależało mi na tym, żeby zlikwidować drobne zmarszczki oraz dobrze nawilżyć skórę. Efekty naprawdę świetne. Byłam w Laser Delux w Lublinie ale mają też salon w Bydgoszczy https://www.laserdelux.pl/bydgoszcz/mezoterapia-iglowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×