Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaaaaaaaaa

Ile kosztuje odsysanie tłuszczu?

Polecane posty

Gość Ciekawaaaaaaaaa

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysionc pincet
wez sie za diete i cwiczenia to najlepszy skalpel na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawaaaaaaaaa
Schudłam już 20kg, ale już tracę siły:( tak było by szybciej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysionc pincet
drakonskiej diety nikt nie wytrzyma cale zycie. jedz tak zeby bylo smacznie i zdrowo w necie czy na roznych forach sa przepisy porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawaaaaaaaaa
Dam radę już od 4miesięcy jestem na różnych dietach i ćwicze:) tylko mnie ciekawi ile taka operacja kosztuje:) chociaż i tak bym się na nią nie zdecydowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mindołek
Ja płąciłąm za boczki 2tysiace w Sulecinie. Poczytaj topik o lipolizie laserowej, to jest alternatywa liposukcji i efekty bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiusz kasandra
W sumie sam nie wiem jak to dokładnie jest, ale jak się schudnie sporo kilogramów to zostaje taka zwisająca skóra na brzuchu. Wiadomo, że o żadnym kaloryferze nie może być mowy. Skóra jest rozciągnięta, bo w końcu ktoś był otyły (tak myślę, że odsysania nie robią osoby, które chcą zrzucić 5 kg, tylko kilka razy wiecej). Wydaję mi się, że zrzucenie nawet 15 kg nie jest jakiś wielkim problemem. Odpowiednia dieta (brak słodyczy, fast foodów, tłustych i smażonych mięs, ziemniaków, białego pieczywa, napojów gazowanych, oczywiście jedzinie mniejszych porcji w stylu śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Dodatkowo w tych posiłkach jeść jak ryż, ewenutalnie makaron, gotowane mięso, ciemne pieczywo, jak najwięcej owoców i warzyw, jajka, dużo wody niegazowanej). Dięte już mamy, dodatkowo ćwiczenia (jakieś bieganie, siłownia) i coś, co przyspiesza spalanie tłuszczu podczas wysiłku fizycznego. Jakaś L- Karnityna myślę, że będzie odpowiednia. Oczywiście stosujemy dietę, ćwiczenia i L- Karnityne przed dłuższy okres. Nie schudniemy pierwszego dnia 5 kg :P Okej zrzuciliśmy sporo kilogramów, tylko, co wtedy? Skóra jest mięka, jest jej zbyt dużo, jak się złapie za brzuch to można złapać wielki kawał skóry z tłuszczem. Co w takim wypadku robić? Nadal ćwiczyć i stosować dietę, czy tylko odsysanie jest jedyną metoda pozybcia się nadmiaru tłuszczu i skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiusz kasandra
"jak się złapie za brzuch to można złapać wielki kawał skóry z tłuszczem." tutaj chciałem dodać, że tak jest u osób, które sporo schudły i ważą już w miarę normalnie, że potrzebna jest sama rzeźba brzucha (dziewczyny około 55/60 kg, chłopacy około 75/80 kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsysanie nie usnie nadmiaru skóry, do tego chyba się robi plastykę brzucha.. i też niekoniecznie robią odysanie ci, którzy chcą dużo schudnąć, często do lipo trzeba sporo zrzucić samemu - moja mama chciała iść na łatwiznę i odessać ile się (jednorazowo można ok 3,5l) ale niestety, musi najpierw trochę zrzucić naturalnie, żeby tk się rozbiła czy coś tam taką skórę po odchudzaniu trzeba próbować jakoś wspomagać - najlepiej poszukać info na jakichś forach dla młodych mam - one maja największe problemy z rozciągniętą skórą po ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REGENERIS0
pOCZYTAJ SOBIE O SMART LIPO(LIpoliza laserowa), ładnie naciaga skórę, ale na efekty trzeba poczekać i pół roku. Dobre jest to ,że efekty długo się utrzymują. Robiłąm na brzuchu (brzuch po 2 ciążach). Miałam bez odsysania tkanki tłuszczowej, poniewaz brzuch był mały. Po pół roku moge smiało nałożyć kostium dwucześciowy, a nie nakładałam od 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REGENERIS0
Pytasz o cenę. Koszt 2 tysiące. Warto, bo wczesniej na róznego rodzaju algi, mezoterapie, któe nic nie dały wydałam dużo więcej i niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ktoś powiedział ile kosztuje plus minus odsysanie tłuszczu, ale powiem, że na tradycyjne odsysanie chyba bym się nie zdecydowała. Ktoś przede mną wspominał o smart lipo, i faktycznie moim zdaniem jest to lepsza metoda. Niedawno czytałam też o zabiegu, który można wykonać w Warszawie w klinice IQ Medika, który nazywa się duolipo. Jest on połączeniem smart lipo i Vibrolipo. Jeśli chodzi o smart lipo jest to zabieg, który pozwala się pozbyć tłuszczu z miejsc, które dość ciężko jest odchudzić m.in twarz szyja, ramiona etc. Natomiast Vibrolipo jest nową metodą liposukcji, który pozwala zapobiec nierównością po zabiegu, zmniejsza opuchliznę, zabieg jest bardziej precyzyjny. Jeśli któraś z was chciałaby się dowiedzieć czegoś więcej na temat zabiegu vibrolipo odsyłam do informacji http://www.iqmedica.pl/vibrolipo,p79.html . Jeśli kiedykolwiek miałabym się zdecydować na modelowanie sylwetki to chyba wybrałabym właśnie duolipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixola
Wszystkiego można się dowiedzieć na darmowej konsultacji w klinice elite, gdzie nawet rodzaj zabiegu wybiera specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli znowu Osuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszalam ze kolo 10 000 i dosc boli. Wole biegac na silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami sama dieta i ćwiczenia nie dadzą spodziewanego efektu. Ja schudłam dość sporo, ale w niektórych miejscach tłuszcz nie chce zniknąć. Rozważam skorzystanie z zabiegu tutaj http://www.instytutluisa.pl/uslugi/lipoliza-iniekcyjna/ . Poczytałam trochę i przekonuje mnie to. że zabieg jest nieinwazyjny i skuteczny. Tym bardziej, że chcę pozbyć się tłuszczu z konkretnych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurwvska de wypiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiierdalaj spamówo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×