Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kubkk

Pieprzyk (myszka) na klatce piersiowej

Polecane posty

Gość Kubkk

Pieprzyk nieco pod klatką piersiową ma wmiary okolo 1,5cm w szerz i wzwyż okolo 0,7 cm wypukły jest lekko. Byłem z tym u dermatologa prywatnego i dowiedziałem się że może to się zesłośliwić wiec wypada to wyciąć w najbliższym czasie. Chciałbym zapytać o to czy może być blizna mniejsza niż te znamie (myszka) oraz czy mocno boli zabieg. Oraz jeszcze czy NFZ ogarnie to w schludny sposób czy wyjdzie z tego jakies słabe "coś" wiec leiej isc do plastyka, jaka różnica może być między tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blizna będzie mniej widoczna jak pieprzyk, zabieg nie boli i zawsze lepiej prywatnie. A i mówi się wzdłuż i wszerz, nie w szerz i wzwyż. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Klinikę Dr Legrand. Tydzień temu byłam tam na mapowaniu ciała, dr Witkowski sprawdził mi 10 znamion czy są one groźne dla mojego zdrowia. Moje na całe szczęście są nie groźne, ale z tego co wiem, w klinice robią zabiegi i pieprzyk oddają do Badania histomatologicznego, wtedy będziesz miał pewność, co Ci jest. Można go usunąć laserowo, jeśli będzie nie groźny i nie zostanie po nim ślad na ciele. https://www.drlegrand.pl/usuwanie-zmian-skornych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×