Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwierciadłoDuszy

POD OCZY

Polecane posty

Gość zwierciadłoDuszy

pracuję dla jednego z bardziej poczytnych magazynów dla kobiet w dziale kosmetycznym. Często w ramach tzw. promocji otrzymuję od różnych firm gratisy , próbki. Testowałam już uwierzcie mi wszystko od AA po Diora. Żaden krem do końca nie spełnił moich oczekiwań z prostego powodu: jeden a właściwie nie jeden uczulał , kolejny powodował łzawienie jeszcze inny po prostu nie robił nic.Na szczęście nie poddałam się , to znaczy nie zrobiłam sobie żadnego liftingu , na życie jestem bardzo proekology . Dzisiaj z perspektywy , kiedy patrzę na moje oczy a właściwie na skórę wokół nich trudno mi zdefiniować co w nich jest nie tak - ponieważ w końcu znalazłam złoty środek. I nie będę pisać jego nazwy bo to nie reklama ale cieszę się , że jest coś tak naturalnego i przy tym dającego natychmiastowe zmniejszenie zmarszczek , że dotychczas dostępne było tylko w snach . Wierzcie czy nie ale wokół oczu nawet podczas uśmiechu moje zmarszczki nie są już widoczne. Dziewczyny szukajcie - a znajdziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna reklama :)
ja ze swojej strony polecam tabletki AGELIMIT pierwsze efekty widzę już po miesiącu :) zmarszczki pod oczami wyraźnie mi się spłyciły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale .......................
no ale jesli napisałaś o produkcie i tak go zachwalasz, to się podziel jego nazwą :) ile macie lat? pytam bo chce wiedziec czy 28-latce nie za wczesnie lykac tabletki przeciw zmarszczkom albo uzywac jakiś liftigujących kremów :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to powiedz chociaz
czy ten zloty srodek drogi jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna reklama :)
jeśli masz zmarszczki to na pewno warto coś łykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierciadłoDuszy
jak wymienię nazwę produktu to zaraz powiecie , że chcę go zareklamować . Wiem że jest to produkt , który na mnie i moje koleżanki zadziałał jak operacja plastyczna i mam świadomość moich słów. Jedyna firma na świecie produkująca kosmetyki tylko do oczu , którą aplikujemy wokół oczu i na powiekę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierciadłoDuszy
jak wymienię nazwę produktu to zaraz powiecie , że chcę go zareklamować . Wiem że jest to produkt , który na mnie i moje koleżanki zadziałał jak operacja plastyczna i mam świadomość moich słów. Jedyna firma na świecie produkująca kosmetyki tylko do oczu , którą aplikujemy wokół oczu i na powiekę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierciadłoDuszy
jak wymienię nazwę produktu to zaraz powiecie , że chcę go zareklamować . Wiem że jest to produkt , który na mnie i moje koleżanki zadziałał jak operacja plastyczna i mam świadomość moich słów. Jedyna firma na świecie produkująca kosmetyki tylko do oczu , którą aplikujemy wokół oczu i na powiekę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierciadłoDuszy
jak wymienię nazwę produktu to zaraz powiecie , że chcę go zareklamować . Wiem że jest to produkt , który na mnie i moje koleżanki zadziałał jak operacja plastyczna i mam świadomość moich słów. Jedyna firma na świecie produkująca kosmetyki tylko do oczu , którą aplikujemy wokół oczu i na powiekę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna reklama :)
I tak go reklamujesz to co to za różnica co my powiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauważyłam, że kondycja skóry wokół oczu jest bardzo zależna od mojego trybu życia... od tego czy palę, piję alkohol, jak się odżywiam, czy się wysypiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisha
Ja polecam na zmarszczki pod oczy naturalny kolagen http://kolagencolvita.otwarte24.pl/5,Eliksir-pod-Oczy-transport-gratis. Powiem szczerze, że sama nie stosowałam, ale kupiłam mężowi, bo już nie mogłam patrzeć na jego 3 worki pod każdym okiem. Na prawdę miał sine i okropne worki. Stosuje ten żel prawie 2 miesiące i worki się zmniejszyły. Wiadomo, że on już ma takie skłonności, ale jest sporo lepiej niż było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZwierciadłoDuszy - napisz nam o jaką firmę chodzi . Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagen ma duze cząstki
i nie dostaje się przez skórę. A ta autorka reklamuje kolejny szajs. Kremy za 20 zł robią tyle samo co za 400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik alo
Zresztą kolagen to białko. Nie można wprowadzić obcego białka do organizmu, bo pojawi się stan zapalny --> por. przeszczepy. No i oczywiście nie wchłania się. Nawet woda się nie wchłania. Gdyby bylo inaczej, to pęcznielibyśmy w wodzie ;) Kremy działają jedynie na naskórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitnooka z Kielc
Ja nie wiem o czym pisze koleżanka, ale sama mam super doświadczenia z jednym produktem : serum pod oczy i na górną powiekę Dermatopoietin ze Szwajcarii. Są to dwa serum - przez miesiąc stosuje się nr 1 a w kolejnym nr 2. Ważne jest , aby trzymać się zasad kuracji i nie używać w tym czasie żadnych innych preparatów pod oczy. Efekty są rewelacyjne: znikają cienie i obrzęki a górna powieka jakby się " unosi "jak po liftingu. Moim problemem była właśnie opadająca górna powieka - myślałam nawet o operacji. Polecam wszystkim, bo naprawadę sprawdzony produkt - relacja jakość do ceny bardzo korzystna) Do kupienia niestety tylko przez internet: wystarczy wpisać w google nazwę Dermatopoietin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Błękitnokiej z Kielc
Napisz kochana po ile ten krem jest i gdzie mozna go kupic.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Błękitnokiej z Kielc
Bardzo proszę,napisz gdzie mozna nabyć ten krem i w jakiej jest cenie. Napisz coś więcej o tym środku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek na plotek i mruga
Kielce nam nieco zamarły ) Ja kupiłam i mogę coś na ten temat powiedzieć. jestem mega sceptykiem bo wypróbowałam już tony preparatów i za każdym razem wkurzałam się ze nie działają chociaż miały być takie cudowne! Tak przy okazji, dlaczego jeszcz enikt nie natarł uszu producentom za te wszystkie " bajki"! Ale do rzeczy . To działa. Nie wiem co jest głównym składnikiem - jakiś peptyd , ale rzeczywiście jest super. Kuracja trwa dwa miesiące. Koszt dwoch serum ( kazde po 15 ml) to ok 390 PLN Ja kupilam w Doris Dorin w sklepie online. Jestem MEGA zadowolona, bo rzeczywiście górna powieka wygląda jak po liftingu. Oko jest po prostu otwarte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciemasciema
ooo, znowu reklamowka produktu pod innym nickiem...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kantarzynka
Pod oczy najlepsze jest serum z kawiorem Caviar of Switzerland. Oprócz kawioru zawiera kwas hialuronowy i działa genialnie.) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenkaa00
Hm wiecie, co? Slyszałam o firmie www.procosmetica.com.pl że produkują kosmetyki na zamówienie, czy któraś z Was korzystała z ich usług?? Możecie coś wiecej o niej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Kowalska
Bardzo dobre jest serum pod oczy Evenswiss. Najfajniejsze jest to, że zaraz po użyciu następuje efekt rozluźnienia pod powiekami. Bardzo działa odprężająco i ma się odczucie , że oczy stają się maksymalnie zrelaksowane. Jeśli ktoś chce kupić a jest w Krakowie - polecam sklep Lacosmetica blisko mostu Dębnickiego. Bardzo polecam wszystkim z opuchniętymi i podkrążonymi oczami. Rewelacja i bardzo wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia polecam botosis skusiłam się jak zobaczyłam u koleżanki efekt stosowania po miesiącu aż jej pozazdrościłam. Jak narazie jestem bardzo zadowolona zmarszczki wyraźnie spłyciły się a te płytsze już całkiem zniknęły. Wiele pieniędzy wydałam i wiele kosmetyków stosowałam, które miały niby spłycić zmarszczki ale żaden nie zadziałał tak skutecznie jak botosis. Dziewczyny poczytajcie na stronie producenta http://track.botosis.pl/product/Botosis/?pid=149&uid=2186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam BOTOSIS ponieważ reklamują się w wyszukiwarce google używając nazwisk znanych lekarzy i tekstów z ich stron - wprowadzając szukających w błąd. Skoro tak się zachowują w celach marketingowych - to ciekawe co jeszcze robi ta firma - P.S. strona znajduje się na serwerach Rosyjskich, a siedziba firmy jest na Cyprze... więc nawet jak coś zaszkodzi, bądź będziecie chciały złożyć reklamację to wówczas możecie się cmoknąć.... :/ taki ten kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine gdzie Ty byłaś 3 lata temu? Dałam sie nabrać na partaczami z Poznania tu na forum było pełno jego reklam. Niestety o jego niekompetencji przekonałam sie na własnej skórze , bo myślałam ze chwała tego konowala naprawdę, a pózniej szybko doszłam ze to naganianie pacjentów. Do dziś ponoszę konsekwencje swojej łatwowierności. Gdyby ktoś wtedy mnie ostrzegł to pewnie dziś nie miałabym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 5 lat pracuje w klinice i kiedyś więcej czasu musiałam spędzać na pracy fizycznej. Ale na szczęście personel Nam się powiększa, więc mam więcej luzu, czasu i wiedzy by móc tu pisać. Bardzo mi przykro, że zabieg, który planowałaś się nie udał. Mam nadzieję, że w końcu trafisz na kogoś, kto uczciwie Cię potraktuje i rzetelnie podejdzie do swojej pracy. Niestety fora internetowe mają to do siebie, że nie jesteśmy w stanie zweryfikować prawdomówności osoby siedzącej po drugiej stronie. Dlatego zaczynam powoli przerzucać się z moimi wywodami na YT. Uważam, że każdy ma prawo do informacji. Póki co wrzuciłam tylko 5 prostych instruktaży nakręconych w domciu dotyczących m. in. tego jak przygotować się na konsultację, aby wynieść z niej jak najwięcej i nie wyrzucić pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakiego partacza chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej na zmęczone oczy działa serum z firmy GAL które kupuje w Aptece pod Smokiem- wygładza i nawilża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela1987
Płatki Gold Lift Expert są dobre na podpuchnięte oczy, one są przeciwzmarszczkowe też, w sytuacjach awaryjnych się sprawdzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×