Odpowiedz na ten temat

Powiększenie biustu.

• zdecydowanaaa 2016.09.03 [15:21]
    Hej, dziewczyny. szukam dobrego chirurga plastycznego na terenie Trójmiasta. Rozbieżność cen jest ogromna. Może coś jesteście w stanie poradzić? Czy można powiększyc piersi w Trojmiaście do 13 tys? jakby nie patrzeć, jest to kupa pieniędzy, a ceny wciąż rosną. Boje się, że nie wybudze się po operacji, ale to chyba zależy od anestezjologa który usypia i podaje leki? Operacja biustu to jedna z najczęsciej wykonywanych operacji plastycznych a jakoś o Trójmieście malo opinii, kobitki ktoś coś?
  • Aallee 2016.09.03 [16:28]
    Polecam Marek Muraszko-Kuźma perfect medica.. cena ok 15 tys
  • marcela28 2016.09.03 [17:10]
    moim zdaniem nie masz co sie bać i nad wyraz panikować. Bo na pewno się wybudzisz, bo po to anestezjolog jest...poza tym narkoza jest dobierana pod Ciebie. Rozbieżnosć cen w kazdym mieście chyba jest duża, nie ma zasady. najlepiej to wybierz się na 3 konsultacje i zobaczysz sama jakie odczucie!
    Eurosilicone, 350 HP, dr T. Zieliński
  • gość 2016.09.05 [17:41]
    Najlepiej poczytaj informacje na stronie http://breastactives.com.pl/ , implanty piersiowe to obecnie nie jedyne rozwiązanie, są tańsze i lepsze opcje
  • bemybabyy8 2016.09.21 [09:44]
    jak dla mnie nic nie zatąpi impantu, ja swojej operacji nie żałuje, hjestem baaardzo zadodowlona z efektu i jesli marzycie o większym biuście to polecam!
    kiedy? maj! gdzie? Wrocław! kto? dr Paweł Niemkiewicz! co? eurosilicone!
  • filipina45 2017.01.04 [10:23]
    Ja bym na Twoim miejscu spróbowałam preaparatu: http://www.biust.sklep.pl/aff/tesia . Ja go kupiłam i już coś różnica jest a jestem na etapie początkowej fazy, Najlepiej opłaca się kupić 2 opakowanie +1 gratis. Koszty nie są duże jak na 3 miesiące kuracji. A obejdzie się bez skalpela
  • marcela28 2017.01.05 [19:53]
    a ja nie, bo to tylko niepotrzebne wyrzucanie pieniędzy. ja myślę ze jednak trwałą opcją są implanty
  • Eolka 2017.01.17 [12:25]
    Ja uważam to samo . Jak chce się powiększyć biust to pozostaje zabieg wszczepienia impantów . trzeba tylko znaleźć na prawde dobra klinikę . W trójmieście do 13 tysięcy ? hmmm tego to nie wiem , bo nie jestem stąd lecz z wrocławia , ale mam rodzinę w trójmieście i wiem ,ze ceny nie są niskie . Poszukaj w google klinik , troche Ci to zajmie , poczytaj opinie , porównaj i wybierz najlepsza oczko.gif
    dr Andrzej Bieniek - Eurosilicone/ piękne 70E
  • gość 2017.05.17 [17:14]
    ProBreast Plus to optymalny zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. Produkt zawiera wysokiej jakości składniki, które gwarantują maksymalne efekty kuracji.
    Zestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi nawet o 3 rozmiary. Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany.
    http://nplink.net/KspQn4CS
  • tw10290 2017.06.21 [17:10]
    Ja długo szukałam dobrego fachowca do powiększenia biustu , mimo wszytsko to duża ingerencja w ciało
    Eurosilicone !!!! , dr Agnieszka Zielińska
  • Marcela28 2017.06.26 [21:19]
    no bo trzeba znaleźć takiego, który wzbudzi nasze zaufanie i bez obaw oddamy sie w jego ręce!
  • bemybabyy8 2017.08.31 [11:47]
    Najlpeiej znaleźć takiego z polecenia i takiego ktory ma na swoim koncie same udane operacje i zadowolne kobiety, to wazna decyzja wiec lepiej nie podejmowac decyzji pochopnie.
    kiedy? maj! gdzie? Wrocław! kto? dr Paweł Niemkiewicz! co? eurosilicone!
  • ŚlicznotkaNR1 2017.09.04 [13:27]
    Tak jak pisze bemybabyy8 to bardzo ważne. Jeśli natrafimy na lekarza który ma małe doświadczenie możemy potem żałować swojej decyzji.
    dr Niemkiewicz Eurosilicone - 450SHP - 03.03.2010
  • gość 2017.09.12 [19:00]
    Jeśli ktoś tego potrzebuje, bo nie czuje się ze sobą dobrze, to moim zdaniem jest to super pomysł. Sama powiększałam biust u http://piotrromanczuk.pl/ i czuję się ze sobą o wiele lepiej.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...