Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscc

powiekszone usta a solarium

Polecane posty

Gość goscc

Hej. Ostatnio zaczelam myslec o powiekszeniu ust,z racji tego ze lubie uczeszczac do solarium ,chvialam sie dowiedziec od Was czy to prawda co pisza ,ze po powiekszeniu trzeba unikqc slonca jak i rownuez solarium? jsk tojest w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrzewanie nie jest wskazane, bo wtedy kwas hialuronowy z ust szybciej się wchłonie, ale to berdzo minimalna róznica, której praktycznie nie można zauważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
Dziekuje za odzew. Czytalan jeszcze ze wtstapic moga przevarwiebia,alekurcze tak patrze to wuekszosc kobitek ma widocznie powiekszone usta a smiga na naprawde kolosalna ilosc min w solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz wyłączyć lampy na twarz i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszzcze raz dziekuje zq odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie sie zadtanawiam czy to prominie negatywnie wplywaja na kwas hialuronowy i wylaczenie lamp badz zakrycie twarzy wystarczy czy tez temperatura ma znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temperatura ;) jednak ja powiększam usta i faktycznie bezpośrednio po opalaniu wydają się mniejsze ... albo sa nie wiem może po prostu ja mam jakaś akcje w głowie ;)))) jednak po 2/3 dniach wracają do normay :) do tego regularnie pije 3l wody dziennie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×