Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Layla K

Biała magia: uroki, klątwy, spętania.

Polecane posty

Gość Layla K

Magia Orientalna. Mimo wielu negatywnych opinii o urokach w kulturze Islamu jest jedna potężna forma, to Kala Jadu. Często nie bez przyczyny prównywana do voodoo, co czyni że jest traktowana jako czarna magia. Czary te jednak są rodzajem technik magicznych stosowanych w złych intencjach lub opartych na wierze w możliwość odwoływania się do złej części sił demonicznych. Czarna magia istnieje naprawdę i wymaga współpracy z dżinnami (demonami i duchami). Mimo zakazów wynikających z islamu, szczególnie na wsi i małych miastach stosuje się różne praktyki magiczne. W islamie wierzymy w istnienie Dżinów, których istnienie zostało opisane w Koranie. To Dżiny przekazują im wszelkie informacje jaka klątwa została rzucona, co było do tego użyte, gdzie się to znajduje, po czym niszczą wszelkie rekwizyty. Jako dedżel mogę też zauroczyć jakiegoś młodzieńca i sprawić, aby zainteresował się konkretną dziewczyną. Do innych technik należy fatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla K
Zapraszam zainteresowanych do kontaktu: e-ezosfera@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala jadu, fatwa , dziny wszystko wrzucone do jednego koszyka moge sie wyrazic niezbyt parlamentarnie?? s********j idiotko bo masz takie pojecie jak Ja o rytualach czukczow i nie, nie boje sie dzinow :) tez pôp******ilas koncertowo bez uklonow idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwieram swoje serce na miłość. Otwieram swoje serce na bliskość z drugą osobą. Coraz pełniej uświadamiam sobie jak to pięknie jest mieć obok siebie bliską ukochaną osobę i razem z nią dzielić się szczęściem i miłością. Dlatego juz teraz otwieram się na miłość. Otwieram swoje serce na wspaniały związek z idealnym dla mnie partnerem, związek pełen miłości i ciepła. Otwieram się na związek, ktory słuzy najwyzszemu dobru mojemu i innych. Z zachwytem uświadamiam sobie, Ze zasługuję na najwyzszej jakości związek przewyzszający moje najśmielsze marzenia. Zasługuję na szczęście oraz miłość najwyzszej jakości. Dlatego juz teraz przebaczam wszystko moim byłym partnerom. Wiem, ze teraz Bog ma dla mnie coś znacznie lepszego od tego co było wcześniej. Uwalniam się od zalu. Uświadamiam sobie, ze wszystkie dotychczasowe doświadczenia były mi potrzebne po to, by coś zrozumieć i pojść dalej. Juz teraz pozwalam sobie doświadczać wolności, swobody i spontaniczności w związku i daję je mojemu partnerowi. Wolność, swoboda i spontaniczność słuzą nam, są dla nas korzystne i bezpieczne. Wiem, ze najbardziej atrakcyjny dla mojego partnera jestem właśnie wtedy, kiedy jestem sobą, dlatego z łatwością i przyjemnością przejawiam się w moim związku. Z radością uświadamiam sobie, ze pozwalając sobie na związek nie muszę z niczego rezygnować. W moim związku czuję się spokojnie, bo wiem, ze moj partner jest dla mnie zyczliwy i jest po mojej stronie. Jestem doskonale bezpieczny, kiedy jestem z moim partnerem. Wiem, ze zawsze jestem przez niego chciany i kochany. Pozwalam sobie, by był przy mnie partner, ktory w pełni ze mną harmonizuje. Uświadamiam sobie, ze i ja jestem idealnym partnerem dla mojego ukochanego partnera. Z zachwytem odkrywam, ze jestem jego spełnionym marzeniem. Kocham mojego partnera i cieszę się z tego jaki jest. Nie czuję w sobie zadnej presji, by go zmieniać. Akceptuję go w pełni takim jaki jest i juz teraz uwalniam się od wszelkich oczekiwań, zalow i pretensji wobec mojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof subtelny to ty raczej nie jestes i nie chodzi mi o temat ...bo temat mam gdzies. Bardziej to mnie twoj jezyk razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko przypominam że dla chrześcijan wszelkie magie, uroki i inne zabobony są grzechem przeciwko pierwszemu przykazaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:25 masz racje w zupelnosci sie z Toba zgadzam. Nie tylko dla chrzescijanina powinny byc grzechem,ale nawet dla niewierzacego,bo chyba wszyscy chcemy byc wolnymi ludzmi,ktorzy maja wolna wole. Nikt nie powinien byc czyjims niewolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze cie Jolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ten grzech. To jest g**** popelniony na innej osobie. Takie uroki maja tylko krotkotrwaly byt. Po krotkim czasie wraca to samo co prowadzilo do rozstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie obudzcie sie nie zyjemy w sredniowieczu polski ciemnogrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam się na magji i na psychologii, wypracowałem system pomocy ludziom, który jest skuteczny, składa się z trzech poziomów - mantry, do powtarzania, którą dostajesz najpierw, ściśle dla Twojego profilu osobowości astralnej w tym ciele. Rytuału (połączenie psychologii z magią), do wykonania przez Ciebie, który komponuję w zależności od sytuacji i tego co się dowiem od Ciebie, oraz sam swoimi technikami. Wykonasz go w około 30 minut. Oraz mojego Rytuału dla Ciebie, seria potężnych Rytów, które trwają 1-1,5godziny. Po szczegóły zapraszam na moją stronę, którą właśnie uaktualniłem:www.spetanie.pl Pozdrawiam serdecznie Istoty Kosmiczne. ENVI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam x dobra ale zaczne od poczatku uprzejmie przepraszam za jezyk i uzyte sformulowania serio przepraszam x a teraz "abarotno" Ja nawet wierze, ze wy tak macie nawet jestem w stanie uwierzyc, ze jest to cos w rodzaju motywowania samego siebie pozytywnymi myslami ale .... poniewaz to, jest tylko biznesowyù polowaniem na idiotki i idiotow( w dodatku na calkowicie cudzym forum :) ) ktorzy zaplaca za sluchanie waszego belkotu bede cholera was tepic bo masz takie pojecie o "ezoteryce" i calym tym teatrzyku jak Ja o balecie mongolskim wiec wybaczcie, ale spier/dalaj biznesmanie z pultuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rzucilam urok na faceta w 2011r i co dziwne,on nie wiedząc o tym,pytał czy takiego czegoś nie zrobiłam czasem? Nie wiem skąd mu to do głowy przyszło,skad to wiedzial? Miałam jego zdjęcie ,pozapailam świece zapochowe słodkie ,usiadlam po turecku i intensywnid o nim myślałam. .przepelniala mnie miłość do granic mozliwosci..spalilam to zdjęcie, wymywiajac parę zdań kilka razy,popiół wyrzucilam za okno by z myslami poleciał do gwiazd.Od tamtego czasu dzieją sie kosmiczne rzeczy,chodź już szybciej mielismy z sobą do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wraca. Naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:14 no i super niech wraca! Bedzie wychodzilo na to ze on bedzie chcial bym ja sie w nim kochala wiec..ok Ja się nie boję takich rzeczy,to co zawsze robiłam działało, po za tym mam wogóle zdolnośc****aranormalne.Dla mnie to nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z całego serca polecam pewną panią. To solidna "czarownica" i zna się na rzeczy, nie naciąga, nie obiecuje, że na 100% zadziała jak większość, później człowiek się łudzi, a tu zero efektu. Pani Teresa dała mi około 70-80% procent szans na powodzenie, dodała, że on już nie ma dla mnie uczuć itp. ale i tak się zdecydowałam i teraz nie żałuję, chociaż na efekt przyszło mi czekać 3 miesiące. Miałam z nią bardzo dobry kontakt w tym czasie, odpisywała mi na pytania, robiła mi jeszcze wzmocnienie i podawała sposób z krwią menstruacyjną i to chyba dało największego kopa, bo ruszyło błyskawicznie po zrobieniu przeze mnie rytuału z krwią którą mu podałam do wypicia tak jak mi doradziła pani Teresa. Jeśli ktoś chciałby o coś zapytać, chętnie porozmawiam na priv. Mój email: urszula.danielczak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wraca, ale nie tak, jak sobie to wyobrażasz. Odbije się od niego, jemu nic nie zrobi a ciebie pokręci, sparaliżuje, w najlepszym razie liszaje i krosty ci na twarzy powyskakują. Chcesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oprócz krwi menstruacyjnej jakie jeszcze wydzieliny może przyjąć na żołądek niczego nieświadoma ofiara? Trzeba sie jednak regularnie badać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby magia miłosna naprawdę działa ale trzeba się do tego przyłożyć. Rytuał najlepiej odprawić samodzielnie, ja tak zrobiłam i mój chłopak wrócił po półtora miesiąca. Mogę się podzielić moimi doświadczeniami , mój mail to monia-gruszecka@tlen.pl jakby ktoś chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos probowal pomocy u rytualisty Canis? http://www.canis.biz/ Lub u wrozki Lilith Black Moon? www.okulta.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne opinie o rytuałach, tym bardziej cieszę się, że u mnie zadziałał. Wybrałam ryt haniela na http://magia-anielska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magią zajmuję się od wielu lat z niezwykle dobrymi skutkami - do tej pory ludzie, którym pomagałam wracali do mnie po następne rady i wskazówki dotyczące życia. Moje karty są nieomylne, nigdy nie podpowiedziały źle, zawsze wskazują odpowiednio w jaki sposób postąpić, w jaki sposób rozwiązać sytuację. Szczególnie dokładne są w sprawach miłości i zdrowia - dlatego zachęcam do udziału w sesjach tarotowych wszystkie osoby potrzebujące. Potrzeba by zmienić swoje życie, ulepszyć je, jest silna i z moją pomocą zobaczysz niebawem efekty. Pragniesz miłości? Dostaniesz ją. Powiedz czy chcesz wiecej? Jesli tak, napisz. Pomogę CI to uzyskać. Napisz do mnie: nadijalau@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na forach można łatwo znaleźć przepisy, jak odwrócić działanie magii, tak żeby zaczęła szkodzić temu, kto się nią posłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×