Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Babiwarz

Czy spodnie dodaja paniom kobiecosci?

Polecane posty

Gość Babiwarz

Czy odejmuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
Nie...nie... i jeszcze raz nie...to zabija kobiecos i pieknosc kobiety...spodnie dla mnie to makabra dzisiejszych czasow ale kobiety maja prawo chodzic w tym w czym jest im wygodnie..jednak tylko w sukienkach sa piekne i powabne...to tylko moja opinia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecości dodaje
brak ubrania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyrakowiec34
pan Baran, to chyba masz jakieś zboczone poglądy. Mnie podobają się kobiety gdy widać wąską talię, szerokie biodra i oklągludkie pośladki. Wtedy widać kobiecość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
czy jestem zboczony? chyba raczej romantyczny albo staroswiecki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
napisales..." Mnie podobają się kobiety gdy widać wąską talię, szerokie biodra i oklągludkie pośladki. Wtedy widać kobiecość!" czy dla ciebie kobiecos to tylko szerokie biodra i okraglutkie posladki??? no i kto tu jest zboczony??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Drodzy Panowie. Z całą pewnością kobieta w dobrze dobranej sukience wygląda zwiewniej i bardziej kobieco.Lecz noszenie spodni jest po prostu wygodne.Nasze obecne życie (dzięki cholernym emancypantkom) jest naznaczone biegiem - wstać, dziecko do szkoły, zakupy, do pracy, odebrać dziecko ze szkoły, zrobić obiad, sprzątanie, prasowanie ... Sukienka jest super, ale na wspólny spacer czy kolację.Na codzień przegrywa z praktycznymi spodniami. P.S.Żeby nie było - pomagacie nam w prowadzeniu domu, ale i tak większość spraw jest na naszej głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
A przecież w spodniach też można wyglądać powabnie i seksownie (o ile nie przypominają modnych obecnie worków).Podkreślają talię, wydłużają optycznie nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuztr
w sukience nie widac kontur ciala kobiecego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
oczywiscie ladnie dobrane spodnie tak, ale wiszace, brzydkie dzinsy nie podobaja mi sie zbytnio i wtedy mysle sobie..."jakze ladniej i seksowniej wygladalaby ta kobieta w sukience.. na ale coz wygoda bierze gore nad elegancja...takie czasy..moze my faceci zaczniemi ubierac sukienki??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam a ta a tam
dopasowane dżinsy podkreślające sylwetkę dodaj akobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko dodaje kobiecosci
jak jest dobrze dobrane, kobieta zgrabna i ładnie sie porusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprawdę powiadam wam
że żeby nosić spodnie, to trzeba mieć ładną, proporcjonalną sylwetkę i zgrabne nogi - tzn. żeby wyglądać w spodniach korzystnie - niestety wielu się wydaje, że spodnie maskują sylwetkę i wkładają na wielką doopę z wylewającymi się oponami obcisłe spodnie, podczas gdy dla takiej niedoskonałej sylwetki lepsza będzie suknia. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiecarz56
Bardzo dodaja kobiecosci. Widac wyrazne ksztalty ciala kobiecego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Baran
tylko ile pan ma ladnie dopasowane dzinsy? czesto widze kobiety u ktorej dzinsy zwisaja jak pampersy w domu starcow a i jakosc dzinsow jest czesto bardzo niska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty się módl żeby w jego wieku
a kiecki to niby same super dopasowane do figury mają ? :D I najwyższej jakości ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutkowski34
Obecnie kiecki nosza tylko babcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Panowie, moim zdaniem kobiecość nie ma wiele wspólnego ze strojem. Mam takie wrażenie,że jeżeli idzie kobieta mająca to COŚ, to nawet gdyby była w worku i tak byście się za nią obejrzeli. Kobiecość jest raczej związana z pewnością siebie, świadomością własnej atrakcyjności i seksualności. Takie kobiety chodzą wyprostowane - głowa do góry, pierś do przodu, biodra się seksownie kręcą. A przy tym są naturalne, mają miękkie ruchy (a nie jak modelki na wybiegu). CO o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam centralnie w doopie
co myślą o moim wyglądzie i kobiecości totalnie mi obcy kolesie na ulicy, zwisa to mi i powiewa, bo on są dla mnie totalnie nikim. Ubieram sie dla siebie i dla faceta, którego aktualnie kocham. Reszta niech sie wali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnhmnnmn
zalezy jakie spodnie i jakim paniom;) bo obcisłe rurki na krótkich i grubawych nóżkach raczej nic nie dodaja;) a takie sie widuje najczesciej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynarz549
Lubie jak w spodniach chwieja sie posladki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antytarot65
Ale tu chodzi o spodnie. przestań się reklamować na wszystkich stronach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linowski45
Ale fajny temat. Kobiety gdy są zgrabne i chodzą w dopasowanych spodniach wyglądają seksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant wszechczasow
ale sa tez spodnie, ktore poprawiaja figure i co? jak sciagnie tak jedna spodnie to zgrabna kobietka zamienia sie w Barbapape....horror!!! widzialem tez ladne kobiety, ktorym spodnie zwisaly z tylka jakby zrobily kupe....straszne!!!! i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniarz87
Dopasowane spodnie dodają paniom kobiecości, szczególnie gdy są zgrabne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie maxs sexi
jest kobieta która w pocie czoła w spodniach i w deszczu rozbija ze mną namiot i nie narzeka że na łeb jej sie leje i makijaż popłynął, kobieta która potrafi iśc ze mną wile godzin z plecakiem i ładnie wyglądać pomimo zmęczenia bez makijażu i wszelkich ozdób. Kobieta sexi to kobieta która nie narzeka z byle powodu nieważne czy w sukience czy w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniarek54
Lepiej gdyby była ubrana w dopasowane spodnie, koloru jasnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet87
Zgrabna kobieta w dopasowanych spodniach wygląda seksy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutek67
Ciekawy temat, też lubię kobiety w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutek89
Nawet mogą podniecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×