Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko przyjaciel

Dlaczego z kobietami nie może być tylko przyjaźń?

Polecane posty

Gość tylko przyjaciel

zaraz chcą związku itd. troche nielogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
98% szuka związku, hmmm, a ja chciałbym tylko fajną kumpele, taką do "tańca i różańca", dlaczego takich prawie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyśliasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł86
Napiszę dlaczego. My mężczyźni pożądamy, każdy z nas chce seksu. Taka jest prawda. To jest egoizm, szukanie przyjemności. Grzech zawsze sprowadza samotność. Nawet jeśli jest się w związku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaźń po 30 ce między kobietą a mężczyzną jest nie możliwa,.. Jak kobieta jest sama to każdy z facetów liczy na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobietom po 30stce tylko seks w głowach, nie chcą przyjaźni tylko związek, to dopiero egoistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mna można no ale ja nie mam czasu bo związek większość pochlania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu właśnie problem, kobiety chcą związek nie przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta po 40tce i mam wiecej kolegow niz kolezanek.seks odpada a jak ktory liczyl na jakas przygode to odpadal.wiec jest mozliwa taka przyjazn jak sie chce.dodam,ze jestem sama,bo partner zmarl,ale bedac w zwiazku tez mialam kolegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz być przyjacielem to bądź przyjacielem dla kobiety i to się na początku znajomości ustala, tylko nie ciąg jej potem do łóżka na niezobowiazujacy seks. Nie każda kobieta chce związku z przyjacielem. Nie zawsze przyjaciel jest w typie kobiety, nie musi jej pociągac fizycznie. Częściej faceci wykorzystują przyjaźń. Chcą po pewnym czasie seksu albo wykorzystywania w inny sposób a od siebie nic. W przyjaźni obie strony muszą wiedzieć, że mogą na siebie liczyć. Jeśli jedna strona chce "za duzo" to nie ma mowy o przyjaźni w tym przypadku tylko znajomość dla własnych korzyści. Taki układ nie potrwa długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.20 To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciele do grobowej deski
jak "przyjaciółka" chce mi obrobić pałe lub dać niezobowiązująco doopy to przecież nie będe jej odmawiał, bo od czego są przyjaciele, ale jak chce związku mówie stanowczo NIE, bo to ma być tylko przyjaźń, niestety kobiety mają problem z rozróżnianiem tego i często chcą przekroczyć tą linie nawet gdy jest to nieświadome, a wtedy trzeba ich na trzeźwo wyprostować, bo od tego są przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała mieć przyjaciół, ale jakbym była seksualna też bym pewnie tylko bolca szukała. znałam taką, bardzo przyjacielska, chciała mieć znajomych itd., a jak przyszło co do czego to albo robiła tak, że machała na nas ręką i szła do bolca, albo z męskich przyajciół robiła orbiterów. morał taki: nie zadawaj się NIGDY z osobami seksualnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką przyjaciółkę jest kobietą mojego dobrego kolegi. Czasem się ustawimy pogadać to mi coś doradzi jaki prezent kupić dziewczynie etc. Jest bardzo atrakcyjną kobietą i nie ukrywam że mam na nią ochotę czasem. Myślałem że ona ma do mnie czysto przyjacielski stosunek do momentu aż się nie upiła na imprezie. Zaczęła się do mnie dobierać. Mam swoje zasady nigdy nie zdradzam i nie tknę zajętej kobiety nawet jak jestem sam. Odmówiłem jej a ona się obraziła na mnie :( Nie wiem co robić lubię tego kolegę czy powinienem mu o tym powiedzieć? Co to znaczy orbiter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwal sobie konia to ci ulzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie to bywa w przyjaźni damsko-męskiej. Częściej jednak to panowie zapominają, że to tylko przyjaźń. Miałam takiego kolegę "przyjaciela" i tak go traktowałam ale on po pewnym czasie zaczął mi niespodziewanie miłość wyznawać. Wątpię czy to było szczere z jego strony. Potem myślał o seksie, potem jeszcze inny, głupi pomysł przyszedł mu do głowy wiec "przyjazn" się skończyła. Ja miałam być ta strona która "się stara" w tej "przyjazni" a on miał zbierać bonusy dla siebie wiec nastąpił koniec przyjaźni choć tak naprawdę nigdy przyjaźnią to nie było. Dlatego odradzam przyjaźń damsko-męską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem taka ze każdy kto bliżej pozna zakochuje się wiec u mnie koledzy odpadają ,nie lubie lamac serc, poza tym to meczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po uj przyjaźń z jakimś bucem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak chciała ci dać doopy trzeba było brać, co z ciebie za przyjaciel odmawiając kobiecie w potrzebie kootasa, oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kończy się tylko jednym nawet jesli to tylko przyjaźń przez @ Coraz to zdjęcia bardziej rozneglizowane,intymne telefony przesycone erotyką i coraz śmielsze video rozmowy.Znam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie logiczny to ty jesteś. Myślisz, że każda na ciebie leci? Masz coś z głową ? Jakiejś urojenia? :D a co ty takiego sobą reprezentujesz, że niby tak na ciebie lecą? Pewnie bary mleczne i do tego jesteś zakompleksiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
baby to tępe suki, tylko kasa i kootas im w głowie, i makijaż, co za puste łby, do przyjaźni się nie nadają bo to głupie i zaraz chce związek, ślub, domek, płotek, kotka, pieska, bachory, wakacje pod palmą 3x do roku, ładne ciuchy, drogie auta, biżuterie, niańki do bachorów, gospodynie do prac domowych, a na wszystko ma jèbać jakiś jeleń, a one tylko zakupy i leżeć i pachnieć i seriale oglądać, TO CAŁA PRAWDAO BABACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już wiemy jaki jesteś nieudolny dziad. To lepiej napisz: dlaczego kobiety chcą związku jak ja się do związku nie nadaje bo jestem golas, niczego się w życiu nie dorobiłem i nie dorobie bo jestem cwok i len i niezaradny życiowo osioł. Sam ledwo daje rady sam ze sobą a co dopiero o kogoś jeszcze się troszczyć i starać, nie podołam temu. Za cienias jestem i za głupi. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za cienias jestem i za głupi do związku. :D :D :D i juz tak zdziwaczalem, że żadna kobieta i tak długo ze mną nie wytrzyma ( ale ja wszystkim mowie, ze to ja wytrzymać nie moglem dłużej ) żal mi cię :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×