Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość egzamin na żone

Kobieta która nie obciąga i nie połyka nie nadaje się na żone

Polecane posty

Gość egzamin na żone

bo nie jest gotowa się poświęcić dla dobra rodziny, taka odpada na samym początku, to dobry sprawdzian na żone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Co ma wspólnego z dobrem rodziny obrabianie pały faceta? Co to za żona jak umie obciągnąć pałę a nie potrafi zająć się domem, problemami dnia codziennego itp. ? MYŚLENIE TYPOWEGO BEZMÓZGIEGO ĆWOKA KTÓRY WYŁĄCZNIE MYŚLI O P********IU. W dodatku ćwoka który niekoniecznie jest pełnoletni ale ma radochę ( jak debil) z wypisywania na babskim forum idiotyzmów. Idź chłopcze-koniobijco zajmij się czymś pożytecznym. I jeszcze jedno.... facet nie jest na pierwszym miejscu w rodzinie( o ile on się w tej rodzinie pałęta) . Na pierwszym miejscu zawsze są dzieci. Jak zrozumiesz to wtedy będziesz mógł określić siebie mianem mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzamin na żone
gość dziś durna nielogiczna babo, sprawdzian na obciąganie i połykanie to tylko WEJŚCIÓWKA, potem taka musi pokazać inne przydatne umiejętności, takie jak gotowanie czy zajmowanie się domem, ale wy baby jesteście durne, wszystko wam trzeba z najmniejszymi szczegółami objaśniać i tłumaczyć, zero umiejętności domyślania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to mloda i tepa patologia szkoda czasu na pisanie z takim prymitywem! spadaj doopku, odgrzej sobie zupe z puszki i zobacz czy babcia zyje i czy internet oplaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z taką listą gwarantuje że jesteś na 10000% stara samotna panna, i nie dziwie się że inne też są stare panny posługując się tą listą "wymogów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Czy posiada wykształcenie, a jeżeli posiada to jakie ( wykształcenie bez matury [ zawodówka], studiów oznacza kop w niedokształcone dupsko) >>> doktorat z fizyki 2. Czy posiada dom/ mieszkanie >>> mieszkanie 3 czy pracuje >>> tak 4. jaką pracę wykonuje >>> kopie doły łopatą 5. czy mieszka sam czy z mamusią >>> sam 6. czy potrafi coś zrobić w domu oprócz siedzenia z dupskiem przed telewizorem >>> tak, złota rączka 7 Czy posiada wiedzę ogólną ( nie samym sexem się żyje), czy lubi czytać, co czyta, jak często czyta i czy potrafi dyskutować o tym co przeczytał >>> wszelkie tematy światowe 8. Jaki ma stan konta >>> ponad 500tyś 9. Czy posiada oszczędności >>> tak 10. Ile zarabia ( poniżej średniej krajowej kop w dupsko) >>>15tyś 11. Czy w łóżku to egoista, czy jednak coś z siebie daje >>> daje z siebie 12. jaki ma stosunek do zwierząt >>> lubie 13. jaki ma stosunek do dzieci >>> lubie 14. jaki ma stosunek do pracy zawodowej kobiet ( jeśli marzy mu się baba niepracująca to otrzymuje kop w dupsko) >>>> niech pracuje jak chce, może zarabiać ile chce 15. czy jest sknerą >>>> musi być jesli ma oszczędności i mieszkanie i kase na koncie 16. czy dba o swoje zdrowie >>> dba 17. czy uprawia sporty >>> tak 18. czy zdrowo się odżywia >>> tak 19. czy pali papierosiska >>> nie 20. czy jest: narodowcem, antysemitą, walniętym katolem, rasistą, chce wyjścia z UE, kocha Kaczora i jego świtę ( w przypadku potwierdzenia któregokolwiek z wymienionych otrzymuje kop w dupsko) >>> hmmm.... sporo wymagań, ale ok nic z tego 21. czy jego rodzice to są normalni ludzie ( poglądy itp. ---> patrz wyżej) >>> to rodzice też muszą tacy być? ughh 22. Czy cierpi na impotencję >>> na widok starej panny nieuniknione 23. jaki ma rozmiar fiuta >>> choć to zobaczysz 14. czy jest krtótkodystansowcem ( jeśli tak to otrzymuje kop w d**ę) >>> chodzi o biegi czy seks? 15. Jakie ma usposobienie ( maruderstwo, dominacja, krytykanctwo etc. = kop w dupsko) >>> o kur/wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś " Brawo" ciulu.... ( zauważ cudzysłów). Jestem singielką z dzieckiem- z wyboru. Zaraz mi nawtykasz że żaden mnie nie chciał i to jest błędne myślenie. To ja żadnego polusa nigdy nie chciałam ( " polus"= taki jak ty). Rzygam ludźmi o mentalności ćwoka ( czyli zamknięty umysł, nietolerancja każdej inności i niestandardowości). Rzygam ludźmi którzy mi mówią co kobiecie wolno a co kobiecie nie wolno. Rzygam ludźmi wygadującym że " kobieta samotna ( choćby z dzieckiem) to kobieta nienormalna". Rzygam tymi p**********i stereotypami polaczków cebulaczków( = takich jak TY). Jak byłam tuż po maturze poznałam pewnego polaczka cebulaczka mieszkającego w Niemczech. Chciał się ożenić i dziecioków mi narobić ( chciał mieć co najmniej 8). Oczywiście miałam siedzieć na d***e w domu. Studia- mówił: " po co ci?" Kopnęłam kundla w dupsko i powiedziałam sobie NIGDY żadnego małżeństwa, zależności od dziada. To ja decyduję czy i ile mam dzieci. Nikt nie będzie mi mówił jakie mam mieć wykształcenie i nikt mi nie zabroni pracy zawodowej. Jestem panią mojego życia.Z moją kasą, z moim zawodem, wykształceniem, dzieckiem, zainteresowaniami. Bez cholernego dziada który w chałupie jest jak wrzód na d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorat z fizyki, kopie doły za 15 tyś- tylko głupia w to uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś doktorat bo lubie nauke, a kopie doły z wyboru i dla gimnastyki, 15tyś w branży budowlanej to normalka dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zdychaj w peezdu
gość dziś tępa c***o, takie suki nie powinny facetom marnować życia, więc dobrze robisz że zostajesz samotna, zdechniesz marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tępy kundlu długo będziesz ujadać to samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Masz mnie za głupią. 1. Żaden koleś po doktoracie nie marnuje swojego czasu na pisaninę na kafeterii 2. 15 tyś to może i ci niektórzy z branży budowlanej mają ale nie za kopanie dołów. Jaja sobie robisz i myślisz że ktoś ci uwierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Półgłówek z ciebie człowieku jak się ludzie kochają to nie robią nic z przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsuta baba
nadaje się na twojom żone Obciągam wymiona krowie połykam krowie mmmleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś doktorat ma z pasji którą nie chce używać do celów zarobkowych, a kopie doły łopatą od ciągnika, 15tyś to standard w tej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Co za bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma trochę racji, jeśli kobieta na początku związku mówi tego nie robię bo to fuj, a tamto próbowałam z byłym i mi się nie podoba, tzn że nie potrafi się poświęcić by zrobić przyjemność partnerowi, potem też będzie ważniejsze jej widzimisię i nie będzie potrafić poświęcić się dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy mężczyzna musi bez problemu uprawiać seks co najmniej przez pół godziny. To tylko początek wymagań. Dalej też jest umiejętność gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za problem , najlepsi kucharze to mężczyźni. A co do sexu to 30 min to minimum + oczywiście gra wstępna. Jeśli na początku związku jest super sex a potem coraz rzadszy i krótszy oznacza to że kobieta się zapuściła, nie ubiera się już sexi, nie maluje, zgrubła i facet nie ma już na nią ochoty, jedynie jak już mu jaja rozrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Należy najpierw zagłębić sie temat odnośnie kucharzy. Niemało wśród nich kobiet. Dobre sobie... o ile jest sie w związku bez dzieci to można ten związek ( również w sypialni) urozmaicać i bawić się w sexi fatałaszki. A co ty sobie myślisz że gdy w związku juz są dzieci to jednej z drugą chce się ubierać "sexi" sreksi? Liczy się wygoda. Trudno paradować w szpilach, miniówie i kieckach z dekoltami do pępka jak trzeba się zająć szkrabem a w międzyczasie starszym dzieciakiem. Raczej nie da się tego robić na 10 centymetrowych obcasach, chyba że ma się w domu służącą. Poza tym jest ryzyko powstania halluxów za kilka lat i rozchrzanienie kręgosłupa. "zgrubła"..... padłam. Bożeeeeeeeeeeee jacy tu analfabec***iszą. To niech ten facet wsadzi sobie swoje jaja między drzwi i przytrzaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha autora (już mu nawtykano ) powinno sie zamknąć z tą 15.51 na 5 lat :D Widać że interesowna, nienawidząca mężczyzn,pewnie woli kobiety :P,"antyrasistka" wstydząca się pochodzenia,styl wypowiedzi sugeruje wychowanie w familokach lub podobnie . Oboje by się zgrali na zasadzie swój do swego :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Głupi/ głupia jesteś. Przeczytaj dokładnie posty autora a następnie tej z 15:51. To była reakcja na wypowiedz kretyna. Na mnie zrobiła odwrotne wrażenie- laski która wie czego chce i która nie bawi się w schematy.Wyszczekana i niegłupia. Autor " wymaga obciągania i połykania" to dlaczego kobieta nie ma mieć wymagań? Raczej nie widzę naleciałości śląskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ordynarna .Wymagania że hej pewnie jeszcze miss Uniwersum :D .Widać że buja w obłokach,jeżeli to nie jakieś projekcje a real to faceta nie znajdzie normalnego nigdy,podobnie jak założyciel topiku nie znajdzie kobiety innej niż te z ogłoszeń za "150pln " :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że laska napisała tę listę wymagań po to by coś autorowi uświadomić. Nie ma pewności czy ona w ogóle chce mieć faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to lesba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skąd to wiesz? Sprawdzałeś/sprawdzałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po twojej durnocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś mały człowieczku durny. Jak pusty bęben.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×