Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kryzys Wieku Średniego?

Polecane posty

Gość gość

gość dziś [14:04] Dziś mam doła i tyle w temacie. w sumie nie potrzebuje pocieszenia ani rad. Piszę w kosmos. Jestem kobietą, prawie 40 na karku. Tyle ludzi dookola a ja nie widzę żadnej przyjaznej duszy. Takie kryzysy już miewalam wieele razy. Wtedy to wlaśnie z tej samotności zaczęłam sobie coś robić, czegos się uczyć. Minęło 10 lat i ciągle mam problem z relacjami koleżenskimi. Zawsze staram się być miła i uśmiechnięta, wizualnie podobno 8,9/10 jak to młodzież mówi. Nigdy krzywdy nikomu nie zrobiłam, ie jestem ani złościwa ani chamska, jestem poprostu normalna!! Tak się zdarzyło, że jak z tej samotności uczylam się czegos sama w domu to zaprocentowało dzis i znalazlam sie na 1 głównej stronie w gazecie miejskiej, zajelam ktores tam miejsce w pewnym konkursie. I gwarantuje Wam ze moze z 5 osób mi pogratulowało. Nie oczekiwałam tego, ale wreczz doszły do mnie słuchy że ktoś wypowiadał się lekceważąco lub zlośliwie o tym fakcie. mam dół nie dlatego , że liczę na docenienie! ale mam kryzys że nie widzę szczerości, życzliwości i tak poporostu, trudno jest mi to ubrac w slowa, nie umiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem ofiarą losu, jestem ogarnieta, nie jestem mazgajem. ale jestem wrażliwa., jestem normalna, dobrze wychowana, a mam tyle kopów w d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×