Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gienia_98

lubie mlodszych facetow..

Polecane posty

Gość Gienia_98

witajcie! zawsze lubilam mlodszych facetow i teraz gdy mam 98 lat jestem ze wspanialym o 15 lat mlodszym facetem, Co za seks! jaki zywiol w tym mlodym chlopcu!!!. Przy nim czuje sie jakbym miala tylko 75 lat!!! nigdy nie mialam takich orgazmow... Jestem dowodem na to ze zwiazki z mlodszymi facetami to nie tylko dymanie. Lubie jego mlodosc, spontanicznosc i to ze nie jest taki nudny jak moi rowiesnicy a on podziwia mnie za dojrzalosc i to czego mlode40 i 50 laski nie moga mu dac, wspanialego seksu bez zahamowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katriannoy
o jezu jesteś głupią nastolatką która mysli ze ktos dzi uwierz mam sto lat a czuje sie jakbym miała 70 ZAŁOSNE wez sie dziewczyno ogarnij bo takie tematy to az wstyd dawac tylko na wioche.pl takie cos. powodzenia w dalszym wstawianiu debilizmów na neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cienia_98
no wlasnie przy nim czuje sie jak glupia nastolatka...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia_98
tak jkbym miala tylko 55 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutek898
Takie rzeczy się zdarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia_98
tak u nas w domu spokojnej starosci takie zwiazki to normalka..my poprostu lubimy mlodszych facetow bez pampersow i z wlasnymi jeszcze zebami. Na Viagrze potrafia jeszcze poszalec jak jacys 60-latkowie...i ja wtedy czuje bardzo mlodo jak jakas szalona 50-tka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia_98
bo wiekszosc mlodszych facetow lubi duze cycki i wielkie tylki a mlodsze tego narazie nie maja. Jednak nie wydaje sie wam panie, ze to takie powierzchowne traktowanie kobiety? tak jakby dla nich liczyly sie tylko cycki i wielka dupa a reszta byla bez znaczenia....na tych stronach milf to tylko zadbane kobietki z duzym biustem i wielkimi tylkami a ile takich kobiet po 40-stce jest? aktorki i piosenkarki to nie wiekszosc i zadna miara kobiet po 40-stce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia_98
a po drugie kobieta 40-letnia to jeszcze mloda kobieta i facet 30+ nie jest dla niej az tak bardzo mlody..bez przesady, to prawie rowiesnicy....gorzej jak stare babsko ma chlopczyka w wieku swoich dzieci...albo stary i swy dziadek kupuje sobie moloda zoneczke...to juz inna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×