Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psychika wewnętrzna

Samotne kobiety po 30stce, czego wy tak naprawde szukacie?

Polecane posty

Gość psychika wewnętrzna

bo trudno wam często dogodzić, więc wytłumaczcie o co wam chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardulaki
Ja pochodzę z biednej rodziny i wiem ,że prędzej czy później byłyby kłótnie z tego powodu więc wolę być sama ale ciężko: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:36 twoje życzenie zostanie spełnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrego sexu, kasy i spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18.05 100% racji, piateczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobrego sexu, kasy i spokoju. Zgłoś co to dla ciebie "dobry" seks? Kase idź zarób. Spokoju nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kardulaki wczoraj Ja pochodzę z biednej rodziny i wiem ,że prędzej czy później byłyby kłótnie z tego powodu więc wolę być sama ale ciężko: x jeśli ktoś patrzy na kase to napewno tylko po co gromadzić majątki ?, no po co, przecież jesteśmy tu tylko chwile. Każdy z nas odejdzie z tego świat bez wyjątku i żadne pieniądze nie będą już miały znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi być najpiękniejszy, najbogatszy, najmądrzejszy. Wystarczy, jeśli nie będzie najbrzydszy, najbiedniejszy, najgłupszy. Bo często niektórym ofermom nawet do przeciętności bardzo daleko, za to blisko do dna niestety. A z zerem to się trudno związać, nawet jak się jest w psychicznym dołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:41 dobrze napisałaś dla obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, oj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie i chuuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta choroba co nie boli
a jakby był najmądrzejszy i najbiedniejszy? Wy baby chcecie mieć wszystko na raz, za dużo seriali oglądacie bidulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby był najmądrzejszy, to by nie był najbiedniejszy. Rozum pozwala na znalezienie choćby dobrej pracy, a więc trudno być mądrym i najbiedniejszym. A poważnie, najgorsza jest żałosność. Wzbudzanie współczucia poprzez nieudolne odgrywanie kogoś, kim się nie jest. A fałsz, nieszczerość, zagrywki, to kobieta na półtora kilometra wyczuje i szybko się zniechęci. Pożyczy taki kurtkę od brata, wrzuci kluczyki od auta kumpla, które wypadną, niby to przypadkiem z kieszeni, że to niby jego ten seat, tylko w warsztacie i co chce uzyskać. Kawałek ciała na jeden wieczór, czy partnerkę na całe życie. Bo wam to się tylko ciurlać chce, jakby powiedział nadszyszkownik Kilkujadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komedia w kranie
Nie każdy inteligentny ma za życiowy cel niewolniczą prace ( aby zachcianki jakiejś suki spełnić ) za pseudo walute oraz zbieranie materialnego gòwna made in china, a prawdziwa inteligencja właśnie pozwala na zrozumienie tego a nie gonienie za przysłowiową marchewką na sznurku. Kto rozumie to ma prawdziwą inteligencje. Więc może być inteligentny ale biedny materialnie, lecz dla tępych suk jest nieatrakcyjny bo nic z niego nie mogą wyciągnąć, żadnych materialnych korzyści, więc idą dalej szukać innych debili gotowych sobie dla nich wypruwać żyły. I życze tym debilom powodzenia{sarkazm} z tymi tępymi lalkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz niczego nie szukam. Za 9 miesiecy stuknie mi 30 lat nie mam pracy nie mam perspektyw ani wygladu ani inteligencji. Na siłę faceta by byl nie będę szukać bo i tak się mna znudzi. Sexem go nie przywiaze do siebie. Z litosci nie chce by ktos ze mna byl. Przestałam wierzyć w to ze zmiany zależą od nas. Nie prawda czlowiek jest manipulowany z góry przez jakieś głupie rządy trendy i mody jak ma żyć kim być jak sie zachować etc. A i tak nic to nie daje. Bogaci sa nieszczesliwi mimo hajsu rostaja sie po wielu latach, młodzi stoja w miejscu nie moga sie wybic pracują jako niewolnicy nie stac ich na założenie rodziny juz niemowiac że czlowiek też musi cos soba reprezentować by znaleźć kogoś miec lepsza pracę itd . Wyścig szczurów do światowego obłędu. Nie jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kobiecie facet ? zeby uzerac sie z nim, wachac jego smrody,prac mu gotowac, itp itd... przeciez to wykorzystywanie kobiet,nudne... i tyle lat ten sam penis,przeciez to nudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa desperadki,boja sie byc/zostac samotne, wiele sily kobieta musi miec by byc samotna,bo to bardzo ciezkie/trudne. FACECI: -zdradzaja -dokuczaja -smierdza,piedza i jeszcze trzeba mu wyprac... i pozniej zachwycaja sie innymi kobietami,albo ida do burdelu na dzifki,albo wymieniaja na inna mlodsza... bo takiemu ksieciu znudzila sie,zmienila,on rowniez starszy sie zrobil zmienil,ale u siebie tego nie wodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie mam pracy nie mam perspektyw ani wygladu ani inteligencji. juz niemowiac że czlowiek też musi cos soba reprezentować by znaleźć kogoś miec lepsza pracę itd . Wyścig szczurów do światowego obłędu. Nie jestem zainteresowana x x wacalw burek to kn.urze mialo byc o mnie? jeszcze opasie nie zdechles i zatruwasz atmosfere swoim wyziewem z du.py?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A ja się z tobą w pełni zgadzam. To są naprawde mądre słowa. Zrozumie je ten kto nie ma wypranego mózgu bo w dzisiejszym świecie takich ma się za nikogo. Ja też mógłbym gonić za tym by posiadać tylko po co?? Ja się pytam skoro przyjdzie taki dzień że to nie będzie miało najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×