Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

strasznie boje sie o swoja przyszlosc

Polecane posty

Gość gość

;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo choruje przewlekle na dośc poważna chorobę sm nie mam meza, dzieci, dobiegam 40stki i raczej miec nie bede mam tylko matkę, bo ojciec sie wypiął na mnie wiele lat temu, boje sie co bedzie jak matki zabraknie, nie pracuje, jestem na rencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze kogos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę cie dołować ale juz raczej nic dobrego cie nie spotka, współczuje choroby, masz podwójnie ciężko, olej związki i zajmij sie soba staraj się żyć tylko dla siebie i najlepiej dla siebie. cudów nie ma. zyczę wszystkiego dobrego i dużo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdurna rada wyżej, olej zwiazki, nie pomyslales, że autorce przyda się ktoś kto jej pomoże? wesprze ją? miłość działa cuda czasami i może samopoczucie psychiczne i fizyczne sie jej poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej masz rentę i ubezpieczenie. Ja mam pewne schorzenie które utrudnia mi pracę, męża nie mam, ubezpieczenia nie mam, renty nie dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie w urzedzie pracy zarejestruj i bedziesz miala ubezpieczenie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są pewne problemy i właśnie nie zarejestrują mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta renta to ile jest? Jakie masz wydatki? Radzisz sobie ekonomicznie? Możesz coś dorobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jestes bezrobotna to cie zarejestrują, chyba ze coś kombinujesz, to juz nie nasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:54 a ja się zgadzam z powyższą radą, rada raczej życiowa a nie mydlenie oczu. Zresztą autorka nie ma 20 lat żeby być naiwna. Przez ostatnie 20 lat miała za pewne okazję się przekonać jak u niej się toczy sfera uczuciowa. A poza tym zależy co rozumieć przez "olej związki". Olej czyli co czyli może wyluzować z szukaniem skoro nie przynosi ono skutku, a może już dawno to uczyniła. Gdyby znajdywanie drugiej połówki było kwestią wyłącznie woli to nikt by samotny nie był. To chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×