Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .małe piersi.

17 lat i małe piersi... Zaczynam wpadać w kompleksy

Polecane posty

Gość .małe piersi.

Większość moich kolezanek ma juz dość duze piersi a ja mam nadal małe :( Boje sie ze juz mi bardziej nie urosną a jak tak to minimalnie.. Wcześniej mi to nie przeszkadzało bo uwazałam ze majac 15 lat nie mam sie co martwić ale teraz mam 17 i one nadal są małe... ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .male piersi.
Miał ktoś tak że w tym wieku mial małe piersi a jednak mu jeszcze urosły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierkie
ty się ciesz!!!!! Wiesz jak duże cycki ograniczają ??? wiesz jak się wtedy biega ??? powinaś się cieszyć z tego że jesteś inna (w tym dobrym znaczeniu) i nie masz takich problemów w kupowaniu staników. do dużych biustów są specjalne staniki których w polsce jest nie wiele a jak są to badziewia. ciesz się a nie wpadaj w kompleksy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..hmmm..
Ale ja nie chce mieć bardzo duzych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja bym tez wpadla w kompleksy gdyby nie....- za male staniki .... sama nie wiem skad ten pomysl wytrzasnelam...Ale wiem,ze jest genialny... Po prostu kupuje najmniejsze staniki jakie sie da-32/70 jak sie nie myle :) Ramiaczka sciagam jak najbardziej-robie tak,aby byly jak nakrotsze.... I wtedy piersi wydaja sie naprawde O WIEEEELE wieksze. Byc moze dla kogos jest to niewygodne ale ja sie juz przyzwyczailam.Zreszta mi to nigdy nie przeszkadzalo ;) Takze sprobuj mojej rady.Albo smigaj do szafy i zrob to co mowilam z ramiaczkami.... Zobaczysz juz zmiane na pierwszy rzut oka.chyba ze masz staniki o kilka rozmiaro wieksze niz powinnas :D 3maj sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .małe piersi.
A do jakiego wieku rosną piersi? Jest szansa że mi jeszcze urosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w tym roku 18 lat i wydaje mi sie ze juz nie urosna... No jedynie po tabletkach anty kobiety mowia,ze im rosna...ja tez to zauwazylam u siebie...Tylko Ty czasem nie mysl o tych tabletkach,bo to cholerstwo.Ja nie biore ich po to aby mi piersi urosly! Mam problemy z hormonami i musze brac.Glownie robie to ze wzgledu na straszny tradzik. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The new Pamela
No to musze cie zmartwic, autorko watku. Cycki ci juz nie urosna. Mozesz sobie wypychac staniki, podciagac ramiaczka, ale cycki beda male. Po tabletach co najwyzej troche "spuchna" ale to minie po odstawieniu. Ja mialam mikrusy w wieku 15 lat, liczylam ze urosna, wieku 17 lat sie tez sie łudzilam, a majac 19 lat (i nadal miseczke A) zrobilam sobie silikony. Genialna sprawa! Polecam!! Albo operacja albo akceptacja (tylko po co akceptowac cos co tak latwo zmienic?) twoj wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dokładnie ten sam problem. Mam 17 lat i małe piersi. Za niedługo będę brała anty, ale nie na to. Zobaczymy co się po tym stanie. Ale nie wiem co by można zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
Też tak miałam ,od 15 roku życia myślałam aa za rok już na pewno urosną bo przecież muszą:D tak sie jednak nie stało ,mam 19 lat ,nawet nie miseczke A ,bez push-upów sie nie ruszam a dużo musze sie naszukać zeby znalezc cos co mi bedzie pasowalo ,bez stanika nie mam w ogole piersi ale facetowi sie nawet takie podobają:) Duzo razy jak kupowałam strój czy jakąś bluzke byłam załamana widząc ze wszystko na mnie wisi ale już tak sie tym nie przejmuje.Nie wpadaj w kompleksy ,nie warto ;) aa no i mogą ci jeszcze urosnąć ,nawet po 20 roku życia i to w naturalny sposob a nie po tabletach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie narzekam
na biust mały nie jest ale uwierz ze to tez jest problem.... maly biust ma swoj urok.... nie masz pojecia ile wydaje na porzadny stanik np do biegania....pozatym bieganie w moim przypadku jest niewygodne...biust przeszkadz.. podobnie gdy skacze w dyskotece... pozatym piersi urosna po ciązy.... dbaj o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 17 lat dlugo mialam male cycki i w ciagu paru miesiecy tak mi urosly ze sama sie dziwie 3 kolezanki juz mi to powiedzialy mama chlopak i jego kilka kolegow haha mialam bardzo male b teraz C wiec mozliwe ze urosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi troo bi troo bi bi
A ja mam B, ale z wygladu pasuja mi na A. OCB?? male cycki to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet prawdziwy
ja też mam małe piersi i zupełnie mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorianka17
Witam, znalazlam tu temat idealny dla mnie choc chcialabym conieco napisac wiecej... moj problem z biustem zmusil mnie do \"głębszego\" zaglądniecia w ten temat gdyz podejzewam u siebie konkretny brak gruczołu piersiowego.... JESTEM PLASKA tak dobitnie ze az glupio... KAZDY stanik, pusch up czy inny jest za duzy z racji tego ze piersi mam tak mikroskopijne iz moge bez problemu wyczuc zebra pod nimi. Pytając jednej siostry czy tez tak miala \"pocieszyla\" mnie ze do 16 roku zycia miala to samo, potem cos ruszylo... jak widac nie u mnie. Proszę o pomoc? poradę? pociechę? - cokolwiek... za wszystko dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorianka17
upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorianka17
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
Sekret jedwabistej skory oraz lsniacych wlosow arabskich kobiet tkwi w olejku arganowym. Zapraszam do zapoznania sie z linia naturanych kosmetykow prosto z Maroka .... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Irenka
ja mam 16 lat, i miseczke b. chcialabym miec wieksze, ale nie bede miala, i niestety trzeba sie z tym pogodzic, choc ciezko, i dostrzec cos innego w sobie pozytywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hausbdhxbchrbd
Dziewczyny sluchajcie ja nie dawno skonczylam 17 lat tez mam male piersi mam kompleksy naprawde duze , moj chlopak mi powtarza ze jestem glupia i w ogole .... Ja jestem tego zdania ze na kazdego przyjdzie czas a jak nie to na operacje .... Nie truc sie tabletkami i niczym innym a jeszcze jak komus nie pasuje to niech sie nie patrzy ...:-) dla nas nastolatek to jest wstyd miec male piersi czy na plazy czy w ogole .. Bo faceci to nie sa normalni prawdziwy facet nie bedzie patrzal na piersi tylko na charakter .... Laski nie przejmujecie sie damym rade ... Jezu ja tak pisze i pisze ale ja sama nie moge sobie pomoc zeby nie miec tych kompleksow i w ogole:-) :-) :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 22 lata i też mam malutki biuścik. Już się z tym pogodziłam, nawet go lubię, jest taki zgrabny, jędrny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się lepiej ciesz ;) z resztą i tak połowa twoich koleżanek z klasy ma małe. Mnie urosły trochę póżniej, ale największe powodzenie miałam mając 17/18 lat z małym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ghfghcgh
Ja mam 13lat i mam miseczke d to jest dopiero problem mimo ze nosze wielkie bluzy to i tak chlopcom malo galy nie wyleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos ghfghcgh, nosisz źle dobrane staniki. Jak dobierzesz odpowiednie to biust się optycznie zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 17 lat i małe piersi i też wpadam w kompleksy, ponieważ 15 letnie dziewczyny mają większe ode mnie Kupuje staniki 75B i są za duże a te mniejsze są za małe :( co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wam zazdroszczę :( Ja mam duże i co z tego, ze każdy facet się ślini, jak wyglądają fajnie tylko w staniku :( I podobają mi się na maksa małe piersi, właśnie takie zgrabne są i zawszejędrne, a ja o moje muszę dbać jak szalona, a ładne nie będą, takie wymiona :O myślałam nawet o operacji, ale przecież blizny po niej będą jeszcze gorsze, beznadziejnie, że ktoś operuje, żeby mieć ładne cycki, a zostają blizny, które przykryje dopiero stanik - przecież właśnie o to chodzi, żeby mieć ładne bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chodzisz do sauny to się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×