Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczyyy

alergia, piekace oczy

Polecane posty

Gość oczyyy

Witam, co byscie polecili na alergicznie piekace oczy ? Wszystko zaczelo chyba kwitnac bo oczy mam cale czerwone i starsznie mnie pieka. Prosze o sprawdzone przez Was leki i po jakim czasie sa efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczyyy
niestety u mnie nie wchodzi w gre urynoterapia, poniewaz ja mam przewlekle zapalenie pecherza i cewki moczowej, jestem na stalych lekach, co jakis czas na antybiotyku i moj mocz jest w zlym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska________________________
Można skorzystać z moczu dziecka do lat 12, albo osoby zdrowej tej samej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczyyy
o ile bez problemu moglabym zastosowac leczenie swoim moczem, to niestety nie przelamie sie zeby cokolowiek robic z moczem innej osoby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreska________________________
Jak nie bierzesz antybiotyku to może wypróbuj tylko na 1 oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczyyy
obecnie nie biore, ale skonczylam kuracje w zeszlym tygodniu i dzialanie antybiotyku nadal sie utrzymuje, wiec nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaaa
moze krople ze świetlika. Są też niezłe krople homeopatyczne. Warto spróbować. A może masz uczulenie od kremu. Ja tak mam, właściwie tylko jednego kremu pod oczy mogę używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczyyy
uczulenia na krem raczej nie mam, bo uzywam caly czas tego samego. a te krople ze świetlika to sie kupuje w aptece ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aratS
Inahalacja - bo to też zatoki i gardło zaraz za tym pójdą... POleca inahaltory od Diagnostic - my mamy diagnostic nano i jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na każdego działa inny preparat, lepiej będzie jak ci specjalista pomoże, idź do alergologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem zwyczaju że ludzie pytają na forach jakie leki powinni brać. Przecież to jest niebezpieczne dla zdrowia. W przypadku podejrzenia o alergię zgadzam się że trzeba iść po prostu do alergologa. Ja kiedyś poszłam bo niepokoiły mnie pewne objawy i kazało się że mam na pyłki. Swoją drogą jak ktoś jest z Lublina to polecam bardzo dobrą alergolog Stelmasiak www.alergolog.lublin.pl która mnie prowadzi i bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALERGICZKAkRK
Współczuję i wiem o czym mówisz - u mnie najgorzej w sierpniu. Całą puuchne. A zatoki to już jest jakaś masakra. Jedynie inhalacja może mi torchę ulżyć. Mam taki mały inhalator Doagnostic i nim się ratuję jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
OCZY=NERKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry jest czerwony Starazolin, stosuję g w ostrzejszych stanach alergicznych, jak mam mocno czerwone i podrażnione oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawilżaj pomieszczenie, pij dużo wody. Można pić wapno bezcukrowe i nie myśleć. Krople do oczu Hyabak, Hyal Drop Multi najlepiej zamawiać w większej ilości online. Nie wychodzi tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa09216
Na alergię najlepsze są krople hialeyefree. W sumie to ja je już używam od dawna i tylko one mi pomagają w sumie to już nie eksperymentuję zawsze kupuje w aptece tylko te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerworks
Ja polecałabym najpierw, zanim weźmiesz jakieś leki udać się do lekarz alergologa. ja np. chodzę od jakiegoś czasu alergologa do art clinic w Poznaniu, tu jest ich strona http://www.artclinic.com.pl/alergologia/ i jestem bardzo zadowolona. też mam na pyłki roślin uczulenie, ale odpowiednie leczenie pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calcium najlepiej bez cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też zrobić sobie badania alergologiczne by mieć pewność co Ci dolega. Jeśli mieszkasz w Krakowie mogę polecić Ci pracownie http://alergomed.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba potrzebujesz jakiś mocno nawilżających kropli. Ja co prawda nie jestem alergiczką, ale podobne objawy mam po codziennej pracy przed kompem i pomagam sobie niebieskim Starazolinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym poleciła starazolin, wszedzie dostepny w dobrej cenie, mozesz uzywac codziennie, mocno nawilża i zupełnie nie szczypie zakraplanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie zakupiłam te krople Starazolin bo dużo pływam na basanie i jednak te oczy mi się męczą od chloru a dzięki kroplom znowu mogę bez problemu czytać książki bo oczy nie swędzą ani nic się z nimi niedobrego nie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też obowiązkowo starazolin w torbie jak lecę na basenik, bo oczy pieką strasznie po tej wodzie i musze przepłukiwać, nawilżać i mocniej o nie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym Ci kochana poradziła jakieś kropelki nawilżające, też miałam problem suchych, piekących oczu, ale kupiłam kilka miesięcy temu starazolin, zakraplam 1 dziennie i jest cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam starazolinu - dla mnie najlepszy, bo skuteczny i przede wszystkim ogólnodostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina19
Nie dalej jak w kwietniu zamawialiśmy do nas do mieszkania pierwszy inhalator, chodzi o Alergia Stop. Mogę z perspektywy czasu powiedzieć że to był dobry zakup bo nie najdroższy ale inhaluje płynnie, szybko. Nie wytraca leku niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam alergie przez caly, na wiosne na pylki, jesienia tez sie pojawia nie wiem czemu, no i wystarczy pylek kurzu, a ja juz kicham, niestety z tego powodu czesto mam czerwone oczy, a czasem nawet lzawia, na szczescie trafilam na idealne krople dla mnie, czyli hialeye i ne zamienie ich na zadne inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×