Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adelapoz

Bidet norma czy bajer?

Polecane posty

Witam! Tak jak w temacie chciałałbym poznać Wasze opinie, doświadczenia związane z bidetem. Zastanawiam się nad zakupem ale problemem może być mała łazienka. Może macie jakieś pomysły. Pozdrawiam serdecznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bidet tak ale tylko jak jest miejsce,badz w rogu.sikajac do bidetu sciana obok bywa pokryta mini opryskami.dodatkowo nie powinien stac przy toalecie bo slodki zapach uryny bedziemy wdychac robiac dwojke.mozna kupic bidet z nakrywka zeby tego uniknac.aaa i najwazniejsze-bidet ma cienka "szyjke" i u nas juz pare razy sie zatykal kamieniem z moczu.woda miekka ale jak ktos nie splukuje dokladnie to takie kwiatki potem.nie wiem jak przy wodzie twardej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidet to świetna rzecz ale z braku miejsca w łazience to kupiłam miskę wc z funkcją bidetu i działa bardzo dobrze w praktyce. Sprawdż jak to wygląda na stronie kaczucha.pl bo mój model jest od nich. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gili gili88
Dla mnie bidet to norma. Używam od lat, a dzisiaj już można kupić Biobidety, czyli deski nakładane na wc, które oszczędzają miejsce w łazience. Mają nie tylko tryb mycia, ale też suszenia, dzięki temu można oszczędzić na papierze toaletowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×