Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bolący guzek pod żuchwą

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od 3 dni pod żuchwą( a dokładniej w miejscu gdzie się kończy i zaraz zaczyna ucho) mam guzka jest on bolesny nawet kiedy go nie dotykam, a gdy go dotykam boli dosyć mocno. Jest on dosyc dobrze schowany i trudno go dotknąć,moge go tak jakby wysuwać zza żuchwy (tylko tak można go wyczuć) jest on lekko podłużny, twardy, o wyraźnych krawędziach. Szukałam już na forach i wszędzie piszą że to zapewne powiekszone węzły chłonne. Ja już sama nie wiem bo węzły chłonne chyba nie są umiejscowione na kości. Proszę o porade jeśli komuś też wystąpiło cos takiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapalenie dziasła, albo HPV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem HPV przenosi się drogą płciową, dlatego u mnie to odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zapalenie dziąsła też raczej odpada bo mnie one nie bolą, nie swędzą, nic z tych rzeczy. Zęby mam zdrowe, przynajmniej tak stwierdziła moja dentystka całkiem niedawno. Dodam jeszcze że dzisiaj od brody do końca żuchwy( po jednej stronie) czułam lekkie drętwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsin
A to nie będą jakieś węzły chłonne? Albo coś takiego, z tym akurat nie ma żartów i należy jak najszybciej udać się z takim problemem do lekarza i to bez zastanowienia. Na początek jak będa długie kolejki, a pewnie będą załatw sobie prywatnie samo usg - http://rad.med.pl/portfolio/usg-wezlow-chlonnych/ jeśli będzie coś nie tak na pewno wyjdzie, a jak nie to można mieć spokojniejszą głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×