Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AgataHorhe

Chudy grubas

Polecane posty

Hej, jak w temacie jestem chudym grubasem. Moja historia jest dosyć długa więc przedstawię ją w skrócie. Miałam wypadek w wieku 13lat, średnio chodziłam przez 3lata, potem operację. Najwięcej ważyłam na przełomie 3gim, a 1 klasy liceum ok 103kg. Wzięłam się za siebie na początku 2 klasy LO. Schudłam do 76kg. Na chwile obecną ważę ok 77kg przy wzroście 183cm. Niestety nabawiłam się zaburzeń (anoreksja). Schudłam lecz źle odżywiając się wystawiłam swoje ciało na ekstremalną próbę. Chciałabym nauczyć się dobrze odżywiać i nie katować się ćwiczeniami jak przez 10miesięcy kiedy to zrzuciłam własnie ok 25kg. Na chwilę obecną ćwiczenia kojarzą mi się z katorgą, karą. Co do dobrego odżywiania to byłam u dietetyczki, ale ta odmówiła mi pomocy, mówiąc, że muszę iść do psychologa. Przy okazji miałam wykonane badania pomiaru tkanek. Byłam, a nawet wciąż jestem załamana wynikiem.. 30% tkanki tłuszczowej. Cały czas próbuje znaleźć kogoś kto mi pomoże wyjść z tego i posłuży dobrą radą. Sama błądzę i już mam dosyć. Proszę o nie hejtowanie mnie, tylko wyrozumiałość. Każdy ma swoją historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×