Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiejka

chusteczki do demakijażu

Polecane posty

Gość niewiejka

Jakich chusteczek do demakijażu użuwaćie polskich, czy zagranicznych? Ja ostatnio kupiłam polskie Marion do każdego rodzaju skóry, są ok. Czy im droższe tym lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurz0na_ja
www.scan-ball.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurz0na_ja
:) www.scan-ball.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja używam johnsona
ja używam icare 5 in 1, zagraniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsdcfe
nie lepiej zmywac makijaz plynem micelarnym,albo zelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmywam makijaż chusteczkami dla niemowląt :) przynajmniej mam pewność,że na buzi mi nic nie wyjdzie :) makijaż oczy zmywam dwufazowym płynem ziaji lub uniwersalnym ;) POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokładnie tak samo, zwłaszcza, że mam suchą i wrażliwą cerę, używam chusteczek z Rossmanna są to bawełniane chusteczki nawilżające dla dzieci Tami MyBaby Cotton do demakijażu nadają się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won! sraaaami spamerska kuuurwo!!! won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×