Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co na stany zapalne dziąseł??

Polecane posty

Gość gość

Witam, od jakiegoś czasu krwawią mi dziąsła podczas szczotkowania..płukanki z szałwii czy rumianku już przestały pomagać :/ macie jakieś sprawdzone środki na taką dolegliwość? Jakieś pasty, żele, cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dentysta, usunięcie kamienia i leczenie. Innego wyjścia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jak nie chcesz iść do dentysty to idź do apteki,powiedz jaki masz problem bez owijania i na pewno ci doradzą,ale swoją drogą dentysta też by się przydał chociaż sprawdziłby jaka jest tego przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecałabym Ci pastę do zębów dr Tołpy. Można kupić internetowo, w sklepach ani w aptekach nie widziałam. Sama zaczęłam ja stosować gdy okazało się, że mam początki paradontozy. Uważam, że bardzo dobrze wpływa i na stan dziąseł i na odsłonięte szyjki zębowe - dziąsła zdrowsze, a odsłonięte części zębów nie bolą :) Zaznacza, że nie pracuję dla Tołpy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Ja też uważam że tutaj już dentysta powinien coś zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćR
Potwierdzę że wizyta u dentysty raczej Cię nie ominie ale pójdź do apteki i zapytaj o żel kin perio. W podobnej sytuacji mój dentysta właśnie to mi polecił. Zadziałało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam ten żel. Pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno coś radzić jeśli nie jest znana przyczyna krwawienia, a może być ich mnóstwo. Jeżeli tego nie ustalisz proponowane sposoby mogą wcale nie zadziałać. Więc jak większość poprzedników sugeruję wizytę u dobrego stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się z poprzednikami, powinnaś udać się do specjalisty, aby stwierdził co się dzieje. Jeśli to nic poważnego to zalec***ewnie stosowanie jakiegoś produktu, który pomaga przy krwawieniu i stanach zapalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, tylko specjalista może cos tutaj zaradzic. Ze swojej strony mogę polecic Ci klinike http://ferreus.pl/, gwarantuje ze otrzymasz tam fachowa pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×