Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dużo zapłaciłam za leczenie kanałowe?

Polecane posty

Gość gość

Leczenie pod mikroskopem, górna siódemka, cztery kanały, 3 wizyty- pierwsza 0,5h, druga 1 h, trzecia 2,5 h łączny koszt 600zl miasto tak się zastanawiam czy to dużo czy nie? jak myślicie? a u Was jak to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wizyty wyglądały tak samo ale zapłaciłam 800zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka D
Jak ktoś jest z Rzeszowa to na Solarza 7 w Almadencie mają przystępne ceny za leczenie kanałowe. Ja się do nich wybieram z moim kanałkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina_Kreatywna
Wiadomo, że leczenie kanałowe nie jest refundowane przez NFZ i nasza kieszeń to odczuje. Trzeba najpierw zrobić prześwietlenie - co kosztuje, potem każda wizyta - kosztuje, potem każdy kanał oddzielnie - kosztuje. Ja miałam podwójnego pecha, bo trafiłam w Łodzi u Pani dr Białas i najpierw zapłaciłam zaliczkę w wysokości całego twojego leczenia, a potem dostałam od tej Pani informację, że wyjeżdża za granicę i muszę sobie znaleźć innego lekarza. Jestem wściekła, rozczarowana i nie polecam tej "miłej" Pani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianka 85
Chyba nie dużo.... w Warszaiw to ceny około 1000 zł :( Ja znalazłam dobry sposób :) i dobrego wykonawce - mama dwa ząbki do kanałowego i znalazlam w necie fajnego stomatologa w Zielonej Górze mw- dent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różni stomatolodzy mają różne ceny. W sumie mnie bardziej zależy na tym, by jakość zabiegu była jak najlepsza. Robiłam kanałowe w http://dentarama.pl/ i spisali się świetnie, zwłaszcza za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommponik
To zależy od rodzaju leczenia. Jeśli jest to wysokospecjalistyczne leczenie kanałowe pod mikroskopem, to przynajmniej w Warszawie wyleczenie trzonowca może kosztować nawet ponad tysiąc złotych, przykładowe ceny w Warszawie można znaleźć tu http://www.anident.pl/leczenie-kanalowe-ceny.html . Leczenie kanałowe pod mikroskopem dotyczy trudnych przypadków, na przykład złamanej igły w kanale lub niedrożnego kanału, zwykle w sytuacji, kiedy stomatolog ogólny nie poradził sobie z leczeniem. Większość "normalnych" zębów można jednak wyleczyć bez użycia mikroskopu i bez zaangażowania doświadczonego specjalisty od leczenia kanałowego, a wtedy takie leczenie jest tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×