Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam nerwice

Polecane posty

Gość gość

Witam od kilku lat gdy wpadał w złości serce zaczyna mnie boleć . Jestem takim człowiekiem spokojnym i duszę w sobie złości gdy nazbiera mi się dużo złości w tedy wybucham . Z początku przy wybuchach złości serce mnie boli i to straszny to wtedy jest nie do opisania , i przy tych bólach dochodzi jeszcze mi płacz i dostaje tzn miętkie nogi nie wiem jak to opisać ale nie mogę utrzymać się na nogach i muszę brać krople żeby mi przeszło dopiero gdy wezmę trzy razy krople na serce ból przechodzi . Nie wiem już co z tym robić z początku ten ból był do wytrzymania ale co rok jest gorzej nie do wytrzymania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest z tobą dobrze, jeśli pójdziesz do lekarza to przepisze ci leki na nerwicę, które pozażywasz 2 lata, po czym wysiądzie wątroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to bardzo prawdopodobne, że są to objawy nerwicy, ale w tym utwierdzi Cię jedynie specjalista. Proponuję udać się do psychologa, on będzie wiedział co dalej. Lepiej wcześnie się z tym uporać, bo w konsekwencji mogą dojść inne objawy psychosomatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem u specjalisty i powiedział że mam nerwice sercową dzięki za odp temat można zamknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×