Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaRcYcHa

czy moge bez skierowania zrobic w laboratorium badania krwi?konkretnie o cukier

Polecane posty

chodzi....wiem ze zaplace,ale czy tak moge sobie pojsc?bo moja lekarka powiedziala ze nie widac po mnie ze jestem chora i nie dala,a juz mam dosc proszenia sie i wole zaplacic i zrobic.ostatnio czesto jestem zmeczona,spac mi sie chce,a gdy zjem cos slodkiego jest lepiej i troszke sie boje ze moze miec to zwiazek z cukrzyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
W prywatnym laboratorium mozesz wykonac wszystkie badania bez skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście, że możesz. Nawet w państwowych laboratoriach są kasy, gdzie możesz zapłacić za badania. Mam to samo doświadczenie jak Ty ;/ lekarze w ogóle nie chca kierować ludzi na badania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ja leże w szpitalu na żelazo i już 5 dawkę dostałam i nie wiem ile jeszcze muszę czekać na to badanie krwi już mam ochotę iść i zrobić prywatnie tylko nie wiem czy lekarz uzna takie badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko musisz zapłacić w kązdym jednym punkcie poboru krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od wielu już lat robię badania za własne pieniądze bo nawet jak na podstawowe lekarz dałby mi skierowanie to nie daje na specjalistyczne :( taka służba zdrowia w Polsce niestety, że trzeba się prosić i brak pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o składki nikt się nie pyta,tylko ciężko zarobione pieniądze idą w przestrzeń. A pójdziesz do lekarza to słyszysz "nie mam (przychodnia) już na to pieniędzy" ~ autentyczna odpowiedź lelarz rodzinnej kiedy chciałam skierowanie.Czy mnie ktoś pyta czy jestem w stanie odprowadzać składki, a potem i tak leczyć się prywatnie? Chore to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×