Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiara_gd

Depilacja - dobry gabinet w Gdyni

Polecane posty

Gość Kiara_gd

Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad usunięciem woskiem u kosmetyczki wąsika. Pewnie jak większości z kobiet, które były przed swoim pierwszym razem nurtuje mnie wiele pytań i wątpliwości: 1. czy nie odrosną za szybko 2. jak będę wyglądać jak będą odrastać, ale będą jeszcze zbyt krótkie, by zabieg powtórzyć 3. czy nie będą wrastać 4. na jak długo starczy taki zabieg 5. jak będzie wyglądało miejsce depilowane tuż po woskowaniu - przecież jakoś trzeba dojść do domu ;) 6. czy nie staną się po takim zabiegu mocniejsze, ciemniejsze i bardziej widoczne... Jestem brunetką, więc mój problem jest dość widoczny, zwłaszcza przy kącikach ust :( Ostatnio kupiłam Sally Hansen - krem do rozjaśniania. I tak sobie pomyślałam, że jeśli się odważę na woskowanie u kosmetyczki, to pomiędzy zabiegami odrastające włoski traktowałabym tym rozjaśniaczem, by były mniej widoczne. Z próby jaką przeprowadziłam wynika, że powinno się to sprawdzić. Króciutki meszek stał się niemal niewidoczny. Gorzej z dłuższymi włoskami. Są jasne, z daleka niewidoczne, ale już pod światło i z bardzo bliska - można je zauważyć. Czy któraś z Was mogłaby mi polecić wypróbowany i dobry salon kosmetyczny w Gdyni? Adres, telefon, kosmetyczka, ceny? Czy trzeba się umawiać na konkretną godzinę, czy można przyjść z tzw. ulicy? Jak taki zabieg wygląda? Jak przygotowywana jest skóra przed i po zabiegu? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzz
na Kilińskiego . Możesz wejść i się zapisać. Fajne dziewczyny . Po zabiegu lekkie zaczerwienienie lecz pokryjesz pudrem . Jeśli zrobisz to co one powiedzą nie będzie żadnych konsekwencji. Włoski nie wrastają, a z każdym razem są delikatniejsze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za namową koleżanko zajrzałam na stronę www.kosmetykajolanta.pl i umówiłam się na wizytę. Byłam pod wrażeniem profesjonalizmu i fachowości więc zostałam ich stałą klientką. Mój pierwszy zabieg tam wykonany to mezoterapia igłowa- duże wzywanie. Wszystko odbywało się w miłej atmosferze i w sterylnych warunkach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×