Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość junii24

gdy strasznie swedzi cipka

Polecane posty

Gość junii24

wczoraj kochalam sie ze swoim chlopakiem wieczorem juz cos zaczynalo mnie swedziec a dzisiaj rano to byla masakra. zastanawiam sie jakie moga byc przyczyne tego, teraz jestem w trakcie brania lacibios femina a tu cos takiego. w zwiazku z tym mam pyt. w poniedzialek chce isc do ginekologa, chcialabym sobie zrobic wymaz (lepszy z pochwy czy szyjki macicy?) i jesli teraz bym zaaplikowala sobie galki propolisowe czy moglyby one zmienic wynik wymazu? lepiej pomeczyc sie dzisiaj, jutro i pojutrze ze swedzeniem i isc do lekarza, czy wspomoc sie? prosze bardzo o odp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopadła Cię grzybica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopadła Cię grzybica
lepiej idz już dziś do lekarza bo potem będzie ciężko wytrzymać zwłaszcza że jutro niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junii24
no wlasnie tez mysle ze moze to byc grzybica, ale z drugiej strony nie mam uplawow wskazujacych na nie, ani brzydkiego zapachu wskazujacego na zapalenie bakteryjne. po prostu tylko mnie swedzi. ponawiam pyt. czy rozsadne bedzie dzisiaj wziecie galki propolisowej. do lekarza moge isc dopiero w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
a może masz uczulanie jakieś,skoro innych obiawów nie masz ,podmywaj się rumiankiem to złagodzisz swędzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
bo LaciBios Femina może ci zmieniła lekko ph bo w końcu kw.mlekowy zakwasza ??i temu to swędzenie chociaż niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopadła Cię grzybica
gałka ci nie pomoże a swędzenie dopiero się zacznie ja radzę do lekarza a jeśli chcesz przeczekać to polecam jeszcze Clotrimazolum krem może trochę złagodzi swędzenie i jak najczęstrze płukanie cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junii24
tez juz nic niewiem, a straszna ze mnie panikara jesli chodzi o te sprawy. raz juz sie wyleczylam i spokoj mialam przez prawie 2 lata a tu znowu cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopadła Cię grzybica
gzrybica ma to do siebie że lubi wracać nawet po długim czasie , mnie tez już 2 razy dopadła ale narzaie mam spokuj więc radzę do lekarza zresztą sama wiesz najlepiej jeśli to przechodziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
wiesz jednak swedzenie to objawy grzybicy lub zapalenia pochwy bo czytałam na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junii24
a czy to normalne ze teraz nic mnie nie piecze i swedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to jakaś rzeżączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale musisz wziąć też pod uwagę
nie bierz tych globuklem skkoro chcesz isc na wymaz - wiem, co mówię....musi minąć kilka dni najlepiej 5-7 nawet....bo inaczej nic ci w wymazie nie wyjdzie....swoją drogą skoro tylko swędzi nie koniecznie musi być grzybica...być może jakieś uczulenie - na prezerwatywy/moze cie majtki podrażniły, może jakiś proszek inny/lubrykant? no nie wiem.....ale jak wytrzymasz lepiej nie bierz, ewentua;lnie jak masz kogos zaprzyjaźnionego w aptece możesz poprosic o hydrocortizor chyba czy coś, bo to jest na swędzenie, ogólnie jak coś na ciele strasznei swędzi, tylko że to strasznie 'otępia" i maść jakąś kup może pomoże przetrwac;) bo tak jak mówie - wymaz nie ma sensu po globulkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo wiem cos otym na bank grzybica i on dzis bedzie sie drapal ale domowe sposoby pogorsza swend do LEKARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAXA zapytaj:)
pogarsza SWEND - Ludzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ogromny problem ze swędzeniem sromu, początkowo myślałam, no nie wiem, że to kwestia niewystarczającej chigieny mimo, że wydaje mi się, że odpowiednio dbam o siebie. Zmartwiłam jednak bardzo kiedy przeczytałam gdzieś, że objawy takie mogą być pierwszymi symptomami raka szyjki macicy, bardzo mnie to przeraziło - od razu poszłam do ginekologa. Cudownie trafiłam bo od razu wykluczył u mnie raka dzięki diagnostyce fotodynamicznej, a potem przeszłam jeszcze 10 zabiegów fotodynamiki, polegało to na naświetlaniu okolic pochwy niebieskim światłem po nałożeniu maści fotouczulacza - jak ręką odjął wszystkie moje obawy i problemy znikneły - wcześniej nie słyszałam o tejj metodzie, ale po wizycie u ginekologa zaczełam szukać w necie i faktycznie jest coś takiego jak fotodynamika - no i na szczęście mi pomogło. Chyba wszędzie będę tę informację zamieszczać bo na prawdę nie wiedziałam, że istnieje coś takiego, a mi to tak strasznie pomogło - gdybym wiedziała wcześniej nie miałabym może takich kompleksów, których się przez to nabawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałas ,ze Ci sie chce r****c???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co, trzeba do lekarza iść, jak to swędzenie jest takie dokuczliwe. A doraźnie można sobie pomóc używając do mycia żelu lacibios femina - mnie zawsze pomaga jak mam jakieś pieczenie czy swędzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też lubię lacibiosa bo ma fajny skład i nie ma po nim pieczenia ani uczulenia. Ja bym jeszcze zastosowała jakiś probiotyk ginekologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka sperme miał twoj *****cz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×