Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dentysta..........

Gdzie w Krakowie jest dobry dentysta?

Polecane posty

Gość dentysta..........

moja dentystka do ktorej chodze od lat przeszła na emeyture a jej córka nie podzielila pasji mamy:) Doradzi ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy o jaki region ci chodzi
ja ostanio chodze do duckdentu na Biezanowską. Szybcy, skuteczni i dosc tani. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonykrokodyl
dobry dentysta jest na Starowiślnej chyba 82, w każdym razie zaraz koło przystanku na Wawrzyńca :) a tak bardziej konkretnie doktor Tomasz Rozwadowski, jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryuk
Bardzo dobry dentysta jest w Dentestetice, trafiłam tutaj z polecenia znajomej. Prawdę mówiąc, trochę obawiałam się tej wizyty, bo nie byłam u dentysty od dłuższego czasu no i zawsze takie wizyty jakoś źle mi się kojarzyły. Najlepiej znaleźć dobrego, sprawdzonego dentystę i już sprawa inaczej wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcuq123
Zgadzam się z Tobą absolutnie, ponieważ nie znoszę chodzić do stomatologa, ponieważ mam jeszcze sporą traumę z dzieciństwa :) ale na szczęście jak wybrałem się raz przypadkiem do dentolux adres www chyba ten: http://www.dentystanowahuta.pl/ to naprawdę nie żaąuje teraz. Fakt faktem nadal się boje i wole pójść na basem niż do dentrysty, ale już jest znacznie lepiej,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepszy jest doktor Rozwadowski z Galerii Uśmiechu. bardzo dobry dentysta, poza tym ma świetne podejście do pacjentów, dba o to, żeby się dobrze czuli w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LADENTICA w Tarasach wislanych ..MEGA profesja ale drogo.. a na nfz to na montelupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się panicznie boję dentystów, ale ostatnio już musiała pójść, bo bardzo bolał mnie ząb :( Koleżanka mi poradziła dr Ewę Ryszkę, która przyjmuje na Racławickiej i muszę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona. Pani doktor rozwiązała mój zębowy problem deliktanie, dokładnie tłumaczyła co robi. Jej gabinet ma stronę http://dentysta-w-krakowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie też wizyta u dentysty nie należy do moich ulubionych zajęć, ale na pewno jak się ma przyjaznego dentystę, to na pewno jest bardziej znośna. Ja chodzę do Galerii Uśmiechu do dra Stasiewicza. Bardzo sympatyczny, dokładny, moim zdaniem jeden z lepszych dentystów, do których miałam okazję chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się nie boję chodzić do dentysty - mój portfel bardziej się boi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Basztowej dental Services. Dentyści bardzo dobrzy ceny przystępne nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady ze znieczuleniem nie ma tragedii XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenorka
Nie wiem czy przyda Ci się taka wyszukiwarka stomatologów http://stomatolog-informacja.pl/ Mnie się w ten sposób udało znaleźć niedrogi, ale bardzo dobry gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopaczka
Ja od niedawna chodzę do Centrum Stomatologii Cichoń i nie narzekam. Byłam na 3 wizytach i póki co spokój. Nie mam zastrzeżeń co do ich pracy. Bardzo mili ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od bardzo dawna chodze do stomatologi cichoń i jestem zadowolona. Ceny mają w porządku. Podchodzą bardzo profesjonalnie do swojej pracy. Atmosfera jest miłą a zęby dobrze wyleczone polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elijzka
oo no to doskonale wiedzieć - myśle ze dentysta jest tym lekarzem który musi być doskonały żeby przekonać do siebie nawet najtrudniejszego pacjenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusz kusz
mówicie o Cichoniu? no jest dobrym lekarzem, fajnie leczy, nie boli i jest bardzo sympatyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie? Nigdy więcej! Sprawdzałam różnych i w centrum i na obrzeżach i jak już znalazłam kogoś z normalnym cenami i podejściem to zaraz sie wyprowadzał z Krakowa :( Teraz chodzę do Emidentu do Bochni i jestem bardzo zadowolona. Dr Ekwińska jest bardzo kompetentną lekarką, a do tego bardzo sympatycznym człowiekiem. Numer do niej znajdziesz tutaj http://www.emident.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie w Krakowie wygrywa chyba Studio stomatologi estetycznej SE+ - http://www.studiose.med.pl/ Zespół świetnych specjalistów i to z niesamowitym podejściem do pacjentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosso
ja osobiście zadowolona jestem ze Stomatologii cichoń i szczerze mówiąc byłam tam już z 4 razy i myślę ze póki co będę się trzymać tego gabinetu jeżeli mi odpowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeds
potwierdzam, też lubię to miejsce. A moje dzieciaki nie boją się tam borowania zębów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Indexmedica przy ul Czapińskiego 2 sa tam nie tylko dentysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kittkaa
no zdecydowanie w Stomatologii Cichoń! ja jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera, bez bólu i dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszka34
Także polecam stomatologów pracujących Stomatologii Cichonia - jest komfortowo, nie trzeba się bać i dokładne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Klinikę Luxdentica na Ruczaju. Leczyłam tam zęby, było sporo pracy... A teraz tam chodzę do ortodonty. Super miejsce, nowocześnie urządzone, wyposażone w najnowszy sprzęt, co się przekłada na komfort pacjenta. Leczenie bez bólu, bez stresu, personel miły i skuteczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulka4
Ja też uważam że Stomatologia Cichonia jest dobrym wyboerem! jeden z lepszych gabinetów w Krakowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annelkaa
Zdecydowanie! Leczę tam zęby, moje dzieciaki także i szczerze mówiąc nie zamierzam niczego zmieniać! Gabinet jest dobrze wyposażony a stomatolodzy bardzo sympatyczni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych dentystów znajdziesz w Lux Med. Mają świetne podejście do pacjentów. Teraz za niewielkie pieniądze można dokupić do pakietu medycznego pakiet stomatologiczny Komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×