Odpowiedz na ten temat

Ginekolog

• gość 2017.05.12 [18:55]
    Witam, ja i moja mama zastanawiamy się czy ja -15 letnia dziewczyna - mogę isc do zwykłego ginekologa czy musi być to lekarz ginekologii dziecięcej? Proszę o odpowiedzi
  • gość 2017.05.12 [22:15]
    Od 15 lat można przeprowadzić dowolną czynność seksualną, więc w ginekologa mógłby się za twoją zgodą pobawić np. kolega, albo sąsiad. Więc raczej ginekolog dla dorosłych za twoją zgodą (i rodzica, bo takie obowiązuje lekarzy prawo w stosunku do nieletnich) powinien przeprowadzić badanie. Najprościej zadzwonić do dowolnej przychodni na rejestrację i się zapytać.
  • gość 2017.05.18 [23:34]
    Niestety nie może cię badać zwykły ginekolog lecz tylko dziecięcy i to w obecności opiekuna prawnego. Gdy będziesz badana bez opiekuna prawnego popełnia ginekolog przestępstwo. To że możesz uprawiać seks nie znaczy że jesteś pełnoletnia. Np niemasz prawa opuścić domu bez zgody i wiedzy rodziców na noc itd. Wielu lekarzy zwłaszcza ginekologów znają prawo je na rusza popełnia przestępstwo badając sam na sam dziecko.
  • gość 2017.05.18 [23:39]
    Skoro jesteś dorosła po 15 tce to weźmnij ślub. Wtedy się okaże że decydują o wszystkim rodzice.
  • gość 2017.05.18 [23:53]
    A po co chodzić do ginekologa gdy nie ma dolegliwości tam tylko cię mogą zarazić. Tabletki rozwalają wątrobę i inne narządy. A gdy jesteś chora to pierwszy kontakt powinien zlecić szeroką gamę badań bo lekarz bez wyników jest nikim. Popatrzy i cię oczyma przeswietli ???
  • gość 2017.05.19 [08:19]
    Ja chodzę raz na trzy lata z mężem jest przy badaniu c*pki ale wcześniej robie wszystkie wyniki by dwa razy nie chodzić podczas badania c*pki pobiera cytologie
  • gość 2017.05.19 [19:44]
    Wcale nie chodzę do żadnych lekarzy zwłaszcza do ginekologa jak już to tylko i wyłącznie do kobiety.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...