Odpowiedz na ten temat

Jak schudnąć z twarzy i szyi?

• justynka933 2009.05.12 [12:03]
    Witam. Mam pewien problem. Mimo szczupłej sylwetki (góra 40 - ze względu na duże piersi; dół - 36) mam dużą tłustą buzię i grubą szyję z podwójnym podbródkiem. Próbowałam różnych masaży lecz niestety nic nie pomagało... Wiem że na rynku są jakieś specjalistyczne kremy jednak są skierowane do osób +30 a ja mam 16 lat... Bardzo, bardzo proszę o pomoc i radę. Serdecznie pozdrawiam.

P.S Mam dodatkowo bladą karnację. Czy gdybym się opaliła moja twarz wygladała by szczuplej?
  • kosmetyczka21 2009.05.12 [22:21]
    ciężka sprawa, z twarzy chudnie się najwolniej a tyje najszybciej niestety, często naturalnie mamy taką pyzatą twarz !! może makijaż ? na pulchniejsze części nałóż nieco ciemniejszy podkład czy puder
  • gość 2015.04.07 [14:59]
    Żeby schudnąć z twarzy trzeba pozbyć się tłuszczu zalegającego na policzkach, wiadomo że ćwiczeniami się go nie pozbędziemy no bo jak tu ćwiczyć twarz (no chyba że rzuć gumę 24h/dobę). Można zastosować dobry spalacz tłuszczu, mi np udało się schudnac z twarzy i całego ciała używając popularnego fatburnera, zresztą wpisz sobie w google - xxally radzi jak szybko chudnąć - dowiesz się wszystkiego
  • gość 2015.04.07 [15:09]
    "ciężka sprawa, z twarzy chudnie się najwolniej"
    dokładnie
    http://idealna.net/
  • malwinka87 2015.04.07 [15:11]
    Jestem bardzo szczupla osoba ale twarz niestety mam pulchna i druga brode;/ nie wiem co robic bo nie chce schudnac z ciala bo juz kompletnie mnie nie bedziesmiech.gif
    nie wiem co robicsmutas.gif calymi dniami placze nie chce tak wygladacsmutas.gif
  • gość 2015.04.09 [22:03]
    trudno jest z taką pucołowatą twarzą, najczęściej to dziedziczne po którymś rodzicu i dochodzi od razu podbródek
  • gość 2015.04.10 [09:20]
    Mozna schudnąć z twarzy i szyi stosując zabiegi falami radiowymi. Moja mama miała takie zabiegi i widać bardzo dużą różnicę, a co najważniejsze wygląda teraz dużo młodziej. Polecam http://beautypremium.pl/aktualna-oferta-i-cen nik/fale-radiowe-z-laserem-biostymulujacym/
  • gość 2015.04.10 [15:02]
    zawsze miałam ten sam problem
    ja radziłam sobie stosując samoopalacz na twarz (na boki policzków nakładałam dwa razy by były ciemniejsze)
    czasem twarz modelowałam pudrem brązującym
    kiedyś były specjalne kremy na owal twarzy z kofeiną np. Dax Cosmetics, czasem na twarz stosowałam jakiś balsam wyszczuplający z kofeiną, generalnie jestem szczupła, ale niestety mam tendencję do opuchnięcia twarzy więc muszę bardzo pilnować wagi i diety, wystarczy że utyję 3 kilo a mam podwójny podbródek i okrągłe poliki
  • gość 2015.05.10 [23:55]
    Na poprawienie owalu twarzy bardzo pomagają zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Miałam takie robione w saloniewww.beautypremium.pl w Poznaniu. Super podnoszą policzki i likwidują podwójny podbródek.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...