Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynka933

Jak schudnąć z twarzy i szyi?

Polecane posty

Gość justynka933

Witam. Mam pewien problem. Mimo szczupłej sylwetki (góra 40 - ze względu na duże piersi; dół - 36) mam dużą tłustą buzię i grubą szyję z podwójnym podbródkiem. Próbowałam różnych masaży lecz niestety nic nie pomagało... Wiem że na rynku są jakieś specjalistyczne kremy jednak są skierowane do osób +30 a ja mam 16 lat... Bardzo, bardzo proszę o pomoc i radę. Serdecznie pozdrawiam. P.S Mam dodatkowo bladą karnację. Czy gdybym się opaliła moja twarz wygladała by szczuplej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka21
ciężka sprawa, z twarzy chudnie się najwolniej a tyje najszybciej niestety, często naturalnie mamy taką pyzatą twarz !! może makijaż ? na pulchniejsze części nałóż nieco ciemniejszy podkład czy puder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby schudnąć z twarzy trzeba pozbyć się tłuszczu zalegającego na policzkach, wiadomo że ćwiczeniami się go nie pozbędziemy no bo jak tu ćwiczyć twarz (no chyba że rzuć gumę 24h/dobę). Można zastosować dobry spalacz tłuszczu, mi np udało się schudnac z twarzy i całego ciała używając popularnego fatburnera, zresztą wpisz sobie w google - xxally radzi jak szybko chudnąć - dowiesz się wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo szczupla osoba ale twarz niestety mam pulchna i druga brode;/ nie wiem co robic bo nie chce schudnac z ciala bo juz kompletnie mnie nie bedzie:D nie wiem co robic:( calymi dniami placze nie chce tak wygladac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno jest z taką pucołowatą twarzą, najczęściej to dziedziczne po którymś rodzicu i dochodzi od razu podbródek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze miałam ten sam problem ja radziłam sobie stosując samoopalacz na twarz (na boki policzków nakładałam dwa razy by były ciemniejsze) czasem twarz modelowałam pudrem brązującym kiedyś były specjalne kremy na owal twarzy z kofeiną np. Dax Cosmetics, czasem na twarz stosowałam jakiś balsam wyszczuplający z kofeiną, generalnie jestem szczupła, ale niestety mam tendencję do opuchnięcia twarzy więc muszę bardzo pilnować wagi i diety, wystarczy że utyję 3 kilo a mam podwójny podbródek i okrągłe poliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poprawienie owalu twarzy bardzo pomagają zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Miałam takie robione w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu. Super podnoszą policzki i likwidują podwójny podbródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkap
moim zdaniem nie da się schudnąć z wybranych części ciała tylko całościowo. Ja miałam od zawsze problem z udami, nic nie schodziło z nich mimo ćwiczeń, teraz stosuje slimmertime taki suplement diety, który ogranicza apetyt i spala tłuszcz i do tego ćwicze z Ewcią. Mój efekt na chwile obecną - 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Mi zabieg za pomocą kwasu hialuronowego Croma pomógł w wymodelowaniu owalu twarzy. Bardzo dobry kosmetyk. Zabieg robiła mi dr Magdalena Tyc Tyka z kliniki MTT Estetica w Krakowie  i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×