Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zocha2021

jak stosujecie Flumycon????

Polecane posty

Cześć dziewczyny, byłam u pani ginekolog i zapisała mi na zapalenie pochwy Flumycon 200 mg. Mam go brać z partnerem po 1 tabletce dziennie przez 14 dni!!Czy to aby nie za długo\\?Kiedys brałam go 150mg przez 3 dni!!Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaa
w dawce 200 mg stosuje sie na wszystkie ślizówki w całym organiżmie ( końska dawka)!!! 150 to tylko dla pochwy może lekarz wykombinował ogólną kurację, grzyby bywają wszedzie, tylko uważaj na wątróbkę ! bierz do tego Hepatil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i chyba nie ma sensu aby mój partner też brał taka dużą dawke przez 14 dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi się
nie wydaje,żebyście tak musieli to zażywać. Zgadzam się z przedmówcami 150mg jednorazowo w kandydozie pochwy, zresztą zobacz na ulotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLIVA
Mnie lekarz gin. zaleciła stosowanie Flumyconu 0,20 mg przez 28 dni po 1 tabletce. Po przeczytaniu postów zastanawiam się dlaczego przez tyle dni i dlaczego tylko mnie a partnerowi nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona_007
Mnie lekarz kazał brać Flumycon 150mg ale nie wiem w jakich dawkach ile tabletek i ile dni. Czy wie ktoś jak powinnam ja i moj partner łykać te tabletki? mam jedno opakowanie. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odginekologaaaaaaa
ja mialam 1 dzien 3dzien 7dzien razem z partnerem brac po150mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog przepisał mi ten lek flumycon i mam brac 1,3 5, 15 dnia po 1 tabletka dziennie , potem co 2 tyg 1xtabletka - czyli 1 dnia 1 tab. 3 dnia 1 tab. .. i tak dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi mój gin. przepisał Flumycon 200 po krioterapii. Mam go stosować 1 tabl co 7 dni. nic nie mówił o tym, żeby mój partner również to stosował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja pani doktor też przepisała mi flumycon 150mg i mam go brac 1,4 i 15 dnia po jednej tabletce a dla mojego partnera tylko jedną tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy leczeniu grzybicy dostałam flumycon na 3 dni, równocześnie invag dopochwowo całe opakowanie/chyba 7 sztuk/ i clotrimazolum do smarowania.Może dawkowanie zależy od infekcji,przy silniejszych zapisują większą dawkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flumyconka
Dziewczyny zastanówcie się trochę zanim coś napiszecie. Skoro idziecie do lekarza i lekarz wam coś zaleca to trzymajcie się tego co mówi a nie pytajcie innych kobiet, przepraszam za określenie ale dość często laików. Każda infekcja jest inna i jedna wymaga słabszej dawki, a druga mocniejszej i innego dawkowania. To ze jedna bierze np 100 mg przez 3 dni to nie znaczy ze drugiej to wystarczy. Ja dostałam 200 mg przez 14 dni bo podobno mam pożadna grzybicę i tego dawkowania się będę trzymała i nie pytam na forum czy tak mam brać. Tak zalecił lekarz wiec tak biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,czy można kupić flumycon bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×