Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytaaaająca

Jak wyglądają wasze hemoroidy ???

Polecane posty

Gość pytaaaająca

Wiem, że hłupie pyt. :( ja nie mam żadnych objawów związanych z hemoroidami - nie mam zaparć (tzn czasem jak przesadze z czekoladą :P ), wypróżniam się codzienie lub co drugi dzień, nie miałam i nie mam żadnych śladów krwi, tylko mój odbyta jest jakiś dziwny :O ALE ON ODKĄD PAMIĘTAM TAKI BYŁ: tzn nie taki gładki i wciągnięty, a trochę wypukły jak naciągne skórę, czyt o tym w necie, ponoć niektóre kobiety maja po prostu tak wyraźnie mięśnie zwieracza, więc się uspokoiłam, ale między odbutem a pochwą zwisa mi kawałeczek skóry (też ją mam odkąd pamiętam) Jest normalnego koloru, nie boli i nic się z nią nie dzieje. Czy ktoś ma taki odbyt może ? Czy to prawidłowość Znalazłam fotki hemoroidów czy tak wyglądają zawsze hemoroidy ??? http://www.zdrowemiasto.pl/_zm/index.php?art=56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaaaająca
oj, przepraszam ale niechcacy dalam linka do fotki mojej twarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaaaająca
soryy, ale ja pyt. poważnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaaaająca
to pyt. do osób mających hemoroidy, może źle sformuowałam pyt, ale po prostu się zadręczam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożądane
najlepiej bedzie jak zaczniesz zadreczac lekarza, nie siebie i nie nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się ja też mam taki
kawałek skóry, jakby taki fałd i tez mam normalny tyłek, ale widac pod skóra takie żyłki, jak na całym ciele, bo jestem blada i tyłek jest normalny. Tylko ten fałdek skóry, taki różowy i trochę pomarszczony... Ale moz etak ma być:D DO tego kilka razy w życiu jak robiłam wielka kupe, albo z jakimiś orzechami (też się załatwiam codziennie), to potem bola mnie trochę tyłek i na papierze miała dosłownie jedna plamkę krwi ok. 1 mm wielkości. Ale to hcyba normalne, mam nadzieję, może podrażniłam sobie błone śluzową odbytu, jak robiłam wielkiego albo ostrego klocka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekarz rodzinny
a jestes pewna ze ten kawal skory nad kolanami to nie jest po prostu objaw przerosnietych warg sromotnikowych? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajolka
Od kilku miesiecy mam kupe troche z (lekka) krwia.. wstydze sie powiedzec o tym mamie... zasami jak zaciskam posladki to czuje bół..? Czy to są własnie te hemoroidy prosze odpowidzcie bo nie wiem co mam robic rzeby sie ich pozbyc!! :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajolka
Hej:* słuchajcie mam problem.. od jakiegos czasu robie kupe z lekka krwia (tzn ze nie zawsze ale czasem sie zdaza) i swedzi mnie "tam" i piecze troche.. co to moze byc odpowiedzcie prosze bo to dosc wstydliwe a i czasem przy oddawaniu kupy boli mnie.... i jak zaciskam posladki to takze czuje jakie mały ból. zdesperowana czekam na odpowiedzi.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytającej
Do czego Ci ta informacja potrzebna? Mam nadzieję, że nie do analseksu, jeśli tak to musisz iść na operację kosmetyczną. Droga kobieto, hemoroidy to choroba cywilzacyjna, którą trzeba szanować i z którą trzeba żyć. Na operację mogą się decydować Ci , którzy pracują tą częśvcią ciała, buahha. Pozostali mogą zdrowym trybem życia hemoroidy unieczynnić, doprowadzając do ich zwiotczenia. Po krótce jak je unieczynnić: 1.po każdej defekacji mycie i hartowanie odbytu 2.nasiadówki w letnim wywarze z kory dębu, rumianku 3.wysiłek fizyczny rekreacyjny na poziomie potu 4.prawidłowe odżywianie 5.oczyszczanie organizmu z toksyn 6.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 7.pozytywne nastawienie psychiczne Szczegóły pod nw. linkami: www.vademecum.zdrowia.prv.pl http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicek
Jestescie glupie cipy.Myslalem ze sie czegos dowiem od kobiet ale wy robicie sobie z tego zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam hemoroidy wewnętrzne, nic mi na szczęście nie wypadało. I jakoś dzięki czopkom i ziołom Procto Vitale dałam sobie radę sama. Moim zdaniem w przypadku hemoroidów wewnętrznych trzeba iść do lekarza, bo później będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×